Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok egy jó gitáros becenevet?

Tudtok egy jó gitáros becenevet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kéne egy jó gitáros becenév (gitározok, hard rockot szeretem) de nemtudok kitalálni egyettse(pl.: Avenged Sevenfold: Synyster Gates, Zacky Vengeance)

Lehetőleg valami olyasmi legyen ami azt mondja rólam hogy kemény vagyok meg az a tipikus hard rock szóval gondolom értitek.

Ha tudnátok segíteni nagyon megköszönném.



2014. máj. 4. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Getzyy
2014. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nemroszz, nekem még tetszik is. és köszönöm :D
2014. máj. 4. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Na ott már komoly bajok vannak ha ebből is segítségre szorulsz :D
2014. máj. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A becenevet mások ragasztják az emberre általában valamilyen tulajdonsága/vicces történet után...

Így lettem én is Boszorka...Erőltetni az ilyet nem tudod...viszont ha művész nevet akarsz, akkor azt magadnak kell kitalálnod, mert te tudod, hogy mi az, ami hozzád igazán illik, és tényleg kifejez téged...:)

2014. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
En nem tudom mi legyel de az elsonek uzenem h Magyarorszagon nem biztos h jo a Ge*i kiejtesu nev
2014. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fasthand, Thunderhand, Blade
2014. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát a Getzyy néven énis elgondolkoztam
2014. máj. 6. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!