Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok jó gitáros rap-es...

Tudtok jó gitáros rap-es zenéket, olyasmit mint a Fugees?

Figyelt kérdés

#rap #gitár #fugees
2014. ápr. 30. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A Rage Against The Machine pontosan ilyen, zúzós rockos gitár és egészen rapes ének. Még a Limp Bizkit, a Papa Roach és a Linkin Park régebbi anyagai is ilyesmik, sok raprésszel. A Linkin parktól a Given Up-ot különösen ajánlom, minden megvan benne, ami a metálban és a rapben :D
2014. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod, én inkább trip-hop irányba gondolkodom inkább mint rock.
2014. ápr. 30. 22:40
 3/7 sándorjános ***** válasza:

A Given up? :D Talán a Bleed it out. Ilyen melankólikusabb, lassabb gitározást nem tudok rap számban, esetleg az Immortal Technique - You never know c. számát lesd meg.

Magyarokból ajánlom Bobafettet, Solid Galerit és KézHázKözt -öt (az utóbbi két banda magja nagyjából azonos).

2014. ápr. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sándorjános ***** válasza:
(Az utóbbi üzeneted nem olvastam, amikor ezt írtam).
2014. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, ez a Immortal Technique tetszik, hasonlókra gondolok. sok van manapság ilyen zene, csak nem tudom kik az előadók.
2014. ápr. 30. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Én konkrétan csak egy ilyen számot ismerek de az is valami:)

http://www.youtube.com/watch?v=mVObfpaR2_I

2014. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, csak ugy atfutolag neztem at a valaszokat, de a Limp Bizkit-et meg kene nezned, ajanlom tolluk a My Generation-t, es a Break Stuff cimu szamokat.
2014. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!