Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Még most kezdem elsajátítani...

Még most kezdem elsajátítani a gitározás tudományát, de nem értem, ha a tab táblázat felé az, , Em" van írva, akkor csak az e-mollt kell lefognom, vagy a táblázatban leírt hangot is? .

Figyelt kérdés

Esetleg tudnátok oldalakat ajánlani ezzel kapcsolatba?

Remélem, hogy elég érthetően írtam...

Előre is köszi!!


2009. dec. 25. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
na akkor most fejtsd ezt ki bővebben pls:)
2009. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

TAB-ot vagy kottát nézel? Úgylátom már zenéltél mivel írtad hogy csak az Em-t kell lefognod /zongora vagy szinti?/. Amit ott látsz mindent le kell fognod. Én is gitározom ha esetleg segítség kell írj nyugodtan privit!

2009. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Thurston ***** válasza:
Nem igazán értem ak érdést, de azért egy dolgot tisztázzunk: a gitározás nem tudomány, hanem művészet. Sokan esnek abba a hibába, hogy ezt elfelejtik.
2009. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
zongora vagy szinti? Szeritnem gitár:D
2009. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most már nagyjából értem, közben találtam egy oldalt, amin ez szépen le van írva. Köszönöm a segítséget.

Egyébként még nem játszottam eddig semmilyen hangszeren

2009. dec. 28. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!