Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt valaki Drake rajongó?

Van itt valaki Drake rajongó?

Figyelt kérdés
Sajnos tudomásom szerint, nagyon kevesen vagyunk Magyarországon. Nagyon örülnék, ha lenne valaki, aki annyira szereti, mint én.

2014. ápr. 25. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
ki az a drake?
2014. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még régebben Lil Wayne fedezte fel, és nagyon sok ismert száma van, csak sokan nem tudják, hogy ő az. Rapper, R&B énekes.
2014. ápr. 25. 15:38
 3/9 anonim ***** válasza:
áhh, ha lilvéjnhez köze van az nem lehet jó.
2014. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na, mert te miket szeretsz?
2014. ápr. 26. 10:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha most rapet kérdezel, akkor: Ice Cube, Dope D.O.D., Onyx, N.W.A, Dr. Dre, meg Snoop régi számai.


Ezt a Drake-t még nem hallottam, linkelj valami jót tőle :D

De lilvéjn az egy kalap xar.. Ő nem raper, egy elbaxott yoloswagnigga keverék :D

2014. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ok, Lil Wayne-t én se szeretem, csak ő fedezte fel.

http://www.youtube.com/watch?v=RubBzkZzpUA (Talán mostanában ez az egyik legismertebb Mo.-on)

http://www.youtube.com/watch?v=yXaE575h-zA (Ez is nagyon jó)

De tényleg nagyon sok van: Írd be youtube-on: headlines, over, trophies, we made it

Kíváncsi vagyok a véleményedre! :)

2014. ápr. 26. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nekem nem jött be.. Nem tetszett a szöveg, sem a stílus, de még a klip sem..
2014. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ok, nem szerethet mindenki egyet. Köszönöm az őszinte választ. :)
2014. máj. 3. 11:58
 9/9 anonim válasza:
Én hatalmas Drake rajongó vagyok. Hogy miért? Mert van mondanivalója EGY-KÉT zenéjének. pl.: days in the east vagy legyen szó akár a from time-ról. Ezekben az exeiről beszél, hogy visszaszeretne menni kisgyerek korába mikor minden más volt és nyugalmat keres. Elege van a r*bancokból akik kihasználták őt és még a drogról is beszél, hogy a gyerekek új "Dizájner" drogokat próbálnak ki amik szétcseszik őket. Egy két zenéjében viszont nem képes mást hajtogatni csak a Nigganigga az tényleg értelmetlen. De az alapok a zene alatt, az a melankólikus nyugodt és csodálatos hangzás amit csinál az viszont fantasztikus. Szívesen beszélgetek Veled Drakeről, szinte mindent tudok róla.
2014. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!