Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi idő így megtanulni...

Mennyi idő így megtanulni hegedülni?

Figyelt kérdés

Hali!

5 éve zongorázok most szeretnék megtanulni hegedülni..milyen hegedűt kéne vennem 3/4 vagy 4/4-est, ha később zenekarban szeretnék vele játszani?! (olyanban ami magyar mulatós zenéket játszik)

Normális válaszokat, Köszönöm!



2014. ápr. 17. 13:05
 1/4 A kérdező kommentje:
**Illetve mennyi idő még eljutok egy olyan szintre, hogy tudjak a fent említett zenekarban játszani?
2014. ápr. 17. 13:06
 2/4 tintin2 válasza:
A hegedű méretét mutatja meg, hogy 3 vagy 4/4. És hegedülni nem fogsz tudni egy-két év alatt megtanulni. Én 6 éve hegedülök és elég nehéz hangszer. Nehezebb, mint a zongora, hidd el, tapasztalatból mondom.
2014. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én tanárom azt mondta, hogy 8 év, de mivel te értesz más hangszerrel, így valószínűleg rövidebb idő.

Ha sok időt szánsz 5 év alatt már nagyon magas szinten lehet játszani rajta.

2014. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 7, lassan 8 éve hegedülök. És nem a legkönnyebb hangszer. Nagyon sok munkával talán 5 év alatt sikerülhet. De ahhoz tényleg napi minimum 1 óra gyakorlás kell!
2014. ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!