Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Amaranthe nevű zenekar milyen...

Amaranthe nevű zenekar milyen zenét játszik?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam rájuk, és nagyon bejönnek a számaik.De nem tudom hogy konkrétan milyen stílust játszanak.Power metal, vagy sima metál?Mert vannak benne metálos hörgések, de ugyanakkor rockos gitározások, és power metálos gitározás is.Talán valamilyen keverék?


Nekem kicsit Skillet vagy Evanescence beütése van ami ugye rock, de ez mégis inkább a metálra hajaz szerintem



2014. ápr. 11. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
melodic death metal
2014. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezeket a modern metál zenéket nem igazán lehet már besorolni egy kategóriába.

Van benne power metal, melodic death, electro, stb.

Ha a számaikat megnézed azok is igen vegyesek. Pl.: Rain az egy keményebb, inkább melodic death metalba sorolható, ellenben az electroheart már - már szinte vmi disco zeneféle.

Egyébként az ilyen bandák saját magukat ebbe a kategóriába szokták tenni: "Modern Melodic Metal"


Amúgy sztem is jó a zenéjük én nagyon szeretem:)

2014. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is kitoszott jók imádom minden számukat (főleg a Razorblade, és Hunger számokat) :D.Csak most nem tudtam eldöntetni
2014. ápr. 12. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már nem is próbálom őket bekategorizálni, imádva vannak és kész :D
2014. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!