Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a rock-pop bandáról? (lent! )

Figyelt kérdés

A 5 Seconds Of Summer-ről lenne szó, aki nem ismeri őket az nézze meg itt van pár link:


legújabb klippjük: [link]

az én személyes kedvenc számom: [link]

És hát itt van maga a banda: [link] xD


A bandatagok:

Calum H.

Luke H.

Ashton I.

Mixhael C.

(nézzetek utánuk www.starty.hu-n)


Nos? ;)



2014. márc. 10. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon-nagyon szeretem őket.

Kedvenc bandám.

Szerintem hihetetlenül tehetségesek, és ami miatt számomra külünlegesek, az az, hogy nem csak pop zenét játszanak. Belevisznek kicsit rockosabb elemeket is. És ami még fontos, hogy a zenei aláfestést ők maguk adják.

A srácokról meg ne is beszéljünk. :3

Az én személyes kedvencem Luke

Imádom ezt a srácot. Brutálisan tehetséges, eszméletlen jól gitározik, fantasztikus hangja van, imádom a stílusát, a kék szemét a mosolyától meg elájulok.

5SOS family <3

2014. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

abszolút kedvenc <3333

(am a többi kedvenc: 1D, Green Day, FOB, BVB...)

elég vegyes az ízlésem :D

2014. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Rock-pop? Where?

Imádom, hogy annyira elhiszitek, hogy rockosak..😃😃😂 annyira rock ez, mint Lorde..(nem is vágom mert nyert vma-n..)

2014. aug. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyebkent utalom őket:)
2014. aug. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
tipikus felkapott divatbanda, amit rocknak titulálnak, mert egy videóklipp kedvéért megfogtak egy gitárt, meg felvettek egy Nirvana-s pólót.....ha jó pop-rockot akarsz hallgatni keress rá a Paramore-ra, vagy hallgass normális zenét pl: Arctic Monkeys,Metallicát,Green Dayt vagy Hollywood Undeadet.
2014. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!