Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem ismerik a fiatalok az Industrial és Industrial Metal műfajokat?

Figyelt kérdés
Akitől kérdezem általánosságban nem ismerik, azt sem tudják mi az. Pedig egy Industrial vagy EBM ( Electro Body Music) dal általában sokkal kidolgozottabb, technikásabb mint egy disco esetleg dance vagy techno szám. Azt mondják, hogy nagyon elvont műfaj, pedig mégis jobban szól mint egy fiatalok által közkedvelt Tiesto szám. Industrial előadóknál sokkal ritkább a remix, ők inkább saját dalokat kevernek, ritkán dolgoznak fel számokat. Külföldön pedig hatalmas népszerűségnek örvend az Industrial, Industrial Metal, Dark Electro, EBM műfajok.

2014. márc. 8. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Rammstein. Az kb industrial. Persze, tudom hogy te nem rájuk gondoltál, de az is az valamilyen mértékben, és ismeri a háromnegyed ország. Az már más dolog, hogy a fele ember azt gondolja róluk hogy nácik, meg mindenféle szart..

16/f

2014. márc. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert senki nem mutatta meg nekik.
2014. márc. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért sztem külföldön se annyira ismertek. Itthon is vannak azért néhányan akik ismerik és még szeretik is. Egyébként nem biztos hogy jót tenne a műfajnak ha minden rádió meg tv azt nyomatná.
2014. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én Svájcban élek,és itt szinte mindenki ismeri.Hatalmas nagy bulik vannak itt,na meg ott van Németországban is a WGT (wave gothic treffen) ott is rengetegen vannak,mi is ismeröseimmel minden évben elmegyünk.Magyarország az sajnos beszükült ilyen területen...
2014. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert a fiataloknak, és úgy általában az embereknek elég a könnyen befogadható, faék egyszerű termék, legyen bármiről szó.

Szinte csak industrialt és ebm-et hallgatok, valóban elvontak, elég csak a szövegükre gondolni. Meg kell érteni, miről szólnak. Na most egy átlag tucatpolgár nem szeret gondolkodni, legyen trendi és menő, neki ennyi elég. Ha az industrial és ebm felkapott lenne, azt hallgatná, még ha semmit sem értene belőle. Jobb, hogy erősen rétegműfajok, legalább nem hígulnak fel.

Amúgy az én ismerősi körömben sincs olyan ember, aki szeretné ezeket a műfajokat, csak néznek hülyén, ha meghallanak egyet véletlenül:D

2014. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, azért, mert nem azt játssza a TV, rádió, illetve a yt-on nem ők vannak a fősodorban. Én egyébként csípem a műfajt (20/F).
2018. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!