Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek, metálosok! Ti...

Rockerek, metálosok! Ti meghallgattok más zenéket is? Miket?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 16:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
sok rock de női énekesekböl pop pl demi lovato, de még kasza tibi költözz el, akkor ihm, de föleg rock es abnol a legtöbb tankcsapda
2014. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Lana Del Rey-t én is szívesen hallgatok, meg pop-ot is gyakran szoktam, elalvás előtt például csak azt, mert azért a metál elalvás előtt nem a legjobb :D De a pop alatt ,ne Justin Bieberre és társaira gondoljatok ;)


16/L

2014. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
34 elmúltam, a metál 10 éves koromtól az életem, de nem kell azért szemellnzot hordanunk, elismerek más zenéket is, feltéve ha tényleg zene, nem holmi techno vagy hause szarság. Szeretem pl. Ákost, Michael Jacksont, mert fantasztikusan jó zenét csinált, aki nem hiszi nézze meg a Dirty Diana klipjét, vagy amiben Slash gitározik, a Givin to me, Adele is nagyszeru zenét csinál, bármily hihetetlen, de a Depeche Mode is szuper. Szeretem az operát is, vagy a népzenét. Persze 15 éves fejjel ezt nem így gondoltam. Akkor ezek a zenék, mufajok nekem fúúúúj voltak.
2014. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Two steps from hell :D
2014. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!