Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért tartják a nők romantikus...

Miért tartják a nők romantikusnak az Operaház Fantomját?

Figyelt kérdés
Hiszen ha belegondolunk, az operaház alatt, a csatornarendszerben lakik, ahol nyilván minden iszonyúan húgyszagú, ezen felül tele van egerekkel és patkányokkal, ja és az ürgének a fél arca le van rohadva...
2008. júl. 21. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Beletiportál a lelkembe...:'( Nekem ő a példaképem. Mióta olvastam a könyvet. Nemérdekel milyen csúnya .... semmi rossz nemérdekel. Amugy meg, honnan tudod, hogyélt. Ha ugyis élt. ez van. De ő a világon mindent megtette a szerelméért. De elengedte, hogy boldoglegyen. AZ ÉN SZEMEMBEN Ő EGY HŐS!!! És álmom, hogy láthassam hol élt ő... Láthassam a búvúhelyeit... Most épp Operaház Fantomját hallgatok... :) MIkor elolvastam a könyvet pont utánna rá ugy 1 hónapra jelent mega film. Ugyhogy extázisba estem, hogy ilyen mákom nincs. 3*láttam moziban, egyszer a legnagyobb esőben bugyim is vizes volt, ugy nézem az egyik barátnőmmel.. Megvan dvd-n és sehol nemtudom megvenni a könyvet... És ebbe belehalok... Nem azérdekel, hogy Mások szerint hogy élt, hanem a tettei... És egy csomóan csak a film miatt tartják romantikusnak, Mert a helyes "Gerard Butler" játsza el. De nekem ő a hősöm, az istenem.
2008. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg nem a félig lerohadt arca és a csatornák miatt. Ezek csak a külsőségek...
2008. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nehogy komolyan vegyél, csak hülyülök. Egyébként holnap megyünk a Madáchba megnézni a feleségemmel :)
2008. júl. 21. 20:09
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Jajj nekünk megvan a könyv.. nem akarok beletaposni senki lelki világába, meg ki vagyok én, hogy izéljek, de ez borzasztó könyv:\ Ilyen unalmas, és áhh, nagyon rossz:S De a film az okés.:D
2008. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
én lány vagyok és hogy őszinte legyek engem például nem érdekel ez a micsoda.De van aki ezt szereti.
2008. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
82%

romantikus film, mert az emberek szerelmi lelki világáról szól. minden ilyet romantikus filmnek nevezünk... :)

Szeretem a zenéjét, de nem olyan megkapó a sztory, legalábbis nekem (pedig lány vagyok), én legalábbis láttam már könnyfakasztóbbat.

Egyébként lehet, hogy valaki szerint Fantom egy hős volt, - Én inkább lelkileg igen csak labilisnak tekinteném.

Az viszont igaz, hogy a filmben igenis helyes volt Fantom, álarc meg sebhely ide- vagy oda...

2008. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Önzetlen, monogám, nincs elájulva magától, ehhez képest az a kis égési sérülés, amivel Gerard Butler játszotta (aki egyébként őrjítően jól néz ki a maszkban) nem is olyan ijesztő.
2009. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A Fantom FÉRFI! Olyan, amiből már igen kevés van a mai világban. Raol egy nyomi kis szépfiú.
2009. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Raoul unalmas. Igaz, hogy az érzései vannak olyan önzetlenek, mint a fantoméi.
2009. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A FANTOM szexi! Tényleg egy igazi férfi, Raoul egy unalmas, ragadós kis mitugrász, aki ráadásul csak úgy betoppan a fantom és christine világába.

Ja és a fantom titokzatos és jó a ruhája is :P

2010. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!