Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire "gáz"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire "gáz" manapság romantikusnak lenni?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem, mert ha az akkor nem leszek, csak mégis érdekelne, hogy ebben a mai világban mit gondolnak erről a lányok. Ne undorító nyálas csöpögésre gondoljatok, hanem ilyenekre, hogy csillagnézés, édeskettesben andalgás egy erdőben, versírás (a lánynak, hogy mit jelent, milyen szép) és ilyenek. Vannak olyan lányok, akik értékelik még ezt?
2011. aug. 9. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, az hogyha valakinek veszel egy szál rózsát stb.

Azok akik meg azt állítják, hogy ez gáz, szop.anak lovat =)

2011. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én csak akkor értékelek egy pasit igazán ha ír verset, dalt, és nagy álmaim közé tartozik hogy csillagokat nézzünk, sétáljunk az erdőben, hóban, hogy gitározzon nekem vagy ilyenek...
2011. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy romantikus alkat, barátom sem, de elmentünk megnézni a holdfogyatkozást, szokott hozzámbújni, meg ilyesmik - nálam már ez is romantikus :D - és az jó volt.

20L

2011. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ó, hát persze, hogy vannak még ilyen lányok. :)

Az már más, hogy én eddig nem igazán találkoztam még ilyen romantikus fiúval :( Na, majd egyszer, fő az optimizmus! :)

2011. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én nagyon értékelem az ilyesmit, mindig is romantikus fiúra vágytam, azt hittem, sehol nem fogok találni a mai világban... De szerencsére sikerült :) Hidd el, nagyon sok lány odavan az ilyesmiért, meg fogod találni azt, akinek Te kellesz ;)

20L

2011. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon szeretek csillagokat nézni, verseket írni, és szeretem ha egy férfi romantikus.
2011. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De jó. :)
2011. aug. 9. 23:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ha egy ilyen fiút találnék. Mindig úgy szerettem volna ha egy fiú verset ír nekem. De sajna ilyen még nem volt. :(
2011. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Egy lány se értékeli a romantikát, bármit is mondanak. Csak a külső számít nekik.
2011. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Aki szeret, annak nagyon fog tetszeni.

Ha a csaj nem szeret, akkor mindegy mit csinálsz, mennyire próbálod önmagad, és a romantikus énedet elfojtani, úgysem tudsz mit csinálni, mert az már nem egészséges kapcsolat.

16/L

2011. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!