Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire "gáz"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire "gáz" manapság romantikusnak lenni?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem, mert ha az akkor nem leszek, csak mégis érdekelne, hogy ebben a mai világban mit gondolnak erről a lányok. Ne undorító nyálas csöpögésre gondoljatok, hanem ilyenekre, hogy csillagnézés, édeskettesben andalgás egy erdőben, versírás (a lánynak, hogy mit jelent, milyen szép) és ilyenek. Vannak olyan lányok, akik értékelik még ezt?
2011. aug. 9. 23:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:37


Ez pontosan így van!

Az a gáz, ha egy kapcsolatban nincsen romantika =)

2011. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Értem. Örülök, hogy ilyen sokan így gondoljátok, akkor csak találni fogok egy ilyen lányt... előbb vagy utóbb. :D


Köszi a válaszokat.

2011. aug. 10. 14:13
 13/16 anonim ***** válasza:
az én barátom is romantikus, és én imádom!:) vannak lányok akik imádják a romantikát, mások nem annyira..!ez van!
2011. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia ! Végre valaki, aki ilyen ! :)
2011. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 gyíííháááá ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim alapján a lányokat csak az elején érdekli, ha bármi probléma van, akkor szóba állnak és otthagynak az első tuskóval. Manapság már sokaknak semmit sem számít, hogy ha szeretik őket..
2011. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem jó dolog az ha valaki romantikus :-) Az én párom is olyan, és annyira jó :-) Imádom ezt a tulajdonságát :-)
2011. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!