Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » (Rusherek! ) Miért szeretitek...

(Rusherek! ) Miért szeretitek annyira a Big Time Rush-t?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi tehetség nincs bennük. Elénekelgetnek pár dalt, aztán csá. Szerintem egy bandába ennél több kell.


Kérlek a feltett kérdésre válaszoljatok!!!



2014. febr. 18. 13:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
mert jó zenéket játszank ellentétben az 1D-vel akiknek semmi tehetsége sincs.Undorítóak amikor az ICarly-ban benne voltak azt hittem hogy elhányom magam.Én imádom a BTR-t a hangjukat a zenéjüket.Ahogy a rajongókkal bánnak az már mondtahtni tiszteletre méltó.Ők a legjobbak a világon.A One Direction meg elmehet a ..... na oda :D
2015. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én szerintem a sorozat hülyeség ( mikor nézi a tesóm, tényleg megfájdul tőle a fejem) a banda tagok egoisták, és a szövegeik tényleg nem szólnak semmiről. Szerintem egy összerakott banda, akik fel is oszlottak, azt' ennyi volt. És egyébként meg én attól vagyok ki, mikor oldalra fésülgetik a hajukat, meg felveszik az öltönyeiket.

Ja, van egy lány, aki szereti őket az ismeretségi körömből, és az én bandáim ( Green Day, Tokio Hotel, Black Veil Brides, My Chemical Romance) lefújjozza, meg ilyeneket mondd Bill Kaulitzra, hogy mutáns, meg nem ember, meg ilyen meg olyan meleg, meg stb . És ezt mondja 24 órában. És még ő írja, hogy el kell fogadni mindenkinek más a zenei ízlése.

Na, ő nagyon elfogadta, hogy nekem nem a "lávmilávmi" nyálas ( bocsánat, de muszáj leírnom) bandája jön be.

2015. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!