Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » (Rusherek! ) Miért szeretitek...

(Rusherek! ) Miért szeretitek annyira a Big Time Rush-t?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi tehetség nincs bennük. Elénekelgetnek pár dalt, aztán csá. Szerintem egy bandába ennél több kell.


Kérlek a feltett kérdésre válaszoljatok!!!



2014. febr. 18. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pl. mi az a több?

Én a zenéjüket szeretem, a hangjukat, nekem ők is szimpik és az is hogy nem botrányhősök mint pl dzsásztin bíbör

2014. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Mert nem oan agyon vissza b*szott banda mint az One Direcktion :)

meg sztem tök jók

2014. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Írisz Henderson ***** válasza:

Mert az One Direction-el (pfú, hányinger banda) ellentétben nem beképzeltek, nincsenek úgy elszállva maguktól. Színészi tehetségük is van, énekelni is tudnak. Karakteres, nem tucathangjuk van. Rengeteget dolgoztak azért, hogy ott legyenek, ahol most vannak. Az One Direction-t ezzel szemben Simon Cowell és csapata kézzel-lábbal dugdosták őket mindenhova..

Barack Obama véleménye a Big Time Rush-ról: "A Big Time Rush Amerika büszkesége. Megmutatták, hogy nem minden celeb önközpontú."

Paul McCartney (The Beatles) véleménye: "Büszkék lehetnek, 4 srác, akiknek rajongói voltunk (The Beatles), példaképek... és miért ne? Az új Beatles."

És megannyi elismert ember véleményét leírhatnám még. Az One Direction meg fújja, hogy híresebbek a Beatles-nél. Hol? Álmukban? Ugyan már..

2014. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szeretjük őket! Ez szerintem természetes. Mindenki szereti a zenét és mindenki más félét.Ez így van rendjén.Te azok között vagy aki gyűlöli , én és az előző válaszadók pedig szeretjük ezt a csipet-csapatot. De ezen nem kell összeveszni, hanem mindenkinek el kell fogadnia a másik véleményét. Még akkor is ha te épp nem így gondolod.
2014. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyébként , én imádom a zenéjüket , a személyiségüket és a stílusukat.
2014. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem annyiban egyezünk meg, hogy a Beatles egy LEGENDA!Ezt szeretnék utánozni a mai bandák is , de sajnos nem sikerül. Jók ezek is, de egy egész más világról szól a zenéjük. A BEATLES UTÁNOZHATATLAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ISMÉTLEM:LEGENDA. Hiszen külön Beatles korszaknak nevezik az ő idejüket. Hol vannak most az ilyen zenekarok? Sehol! Senki nem érhet ennek a 4 legendás énekesnek a nyomába. Ezzel zárom szavaimat.

2014. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam néha hányni :)
2014. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert nagyon jól szólnak együtt,színészként is tudnak,pl. Az iCarlyban a 1D olyan bénán színészkedett,hogy az már fáj.

10000000 dollár ban fogadok hogy ha a sok s*gnyaló nm lenne a 1D mögött,nemes egyszerűséggel bebuknák a sóbizniszt.

2014. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 buborékosvíz ***** válasza:
Mert nekik tényleg van hangjuk! Elentétben az egy dével, akik egy kalap szar, és vagy playbeckelnek, vagy ténlg élőben nyomják, és olyan szar, hogy engem legutóbb már a sírás kerülgetett. A btrnek semmi köze nincs a dalaikhoz, mármint a megírásukhoz, arról nem ők tehetnek. Bár sztem jók a számai. Nem vagyok nagy rusher, de szeretem lőket!
2014. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a hangjuk,tehetségük,kinézetük és a kedvességük miatt
2014. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!