Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Thirty...

Mi a véleményetek a Thirty Seconds To Mars-ról?

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A kedvenc bandám.. Imádom Jaredet, a hangját és a zenéjük mondanivalóját. A 2.tetkomra készülök éppen, ami a 30 háromszög lesz, alatta 2sor idézettel a Hurricane c. Dalukból :)
2014. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az tök jó! Megkérdezhetem melyik 2 sor? :)
2014. febr. 6. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
" Tell me would you kill, to save a life? Tell me would you kill, to prove you're right? " Szerintem nagyon elgondolkoztató. :) amúgy 18L
2014. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem őket. Igényes zene, a dalszövegek és a zene is, ahogy itt már mondtátok, van mondanivalója. Az már csak mellékes, hogy Jared irtó jól néz ki.:P
2014. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Baromi jó zene, tök változatos a stílusuk, és a hangulatuk, de nagyon ottvannak.A dalszövegeik vagy elgondolkoztatnak vagy jellemeznek téged(legalábbis én így vagyok vele).Nekem nagyon sokat segítettek, hogy ne menjek tönkre (érzelmileg), a Closer to the Edge, Do Or Die, The Kill, Kings and Queens... Valahogy mind egy kicsit dühös-elkeseredettek és ezeket énekelve jól meg lehet nyugodni (csak miután vége a számnak) és leadni a feszültséget és elfelejteni a problémáinkat...Nemtok ezt mért írom le...
2016. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!