Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » ECHELONOK! Thirty Seconds To...

ECHELONOK! Thirty Seconds To Mars Artifactot hol lehet megnézni? Lehet online vagy meg kell venni?

Figyelt kérdés

#online #Artifact #Thirty senonds to mars
2014. febr. 2. 18:26
 1/6 A kérdező kommentje:
És mi az a Vyrt és ki az Bartholomew Cubbins?
2014. febr. 2. 18:35
 2/6 Asyle válasza:

Az Artifectet a VyRT-en keresztül lehet megvenni (ezáltal le tudod majd tölteni) vagy iTuneson is meglehet vásárolni.


A fentebb már említett VyRT.com egy olyan oldal, ahol időközönként koncerteket live streamelnek vagy a srácok live chatelnek az Echelonokkal. A következő esemény például a Ragyogást vetítése lesz, ami egybe lesz kötve egy Q&A sessionnel Jareddal a film után, illetve ma lesz (itthoni idő szerint 22:00-tól) úgy nevezett 'VyRT Violet' amely webkamerás chatet jelent (láthatod is, ilyenkor szokott dalokat előadni, meg nagy bejelntéseket tenni)


Bart Cubbins pedig Jared Leto álneve, tulajdonképpen az alkotói énje. A short filmjeit is Bart Cubbins néven rendezi, illetve megalkotta a 'Creeps'-eket, amelyeket szintén Bart Cubbins név alatt adja ki.


Remélem kimerítő választ adtam a kérdéseidre :)

2014. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
aaa értem, köszi :)
2014. febr. 3. 20:52
 4/6 A kérdező kommentje:
A vyrt-n hogy veszem meg? Én a weboldalon nem találtam.
2014. febr. 3. 21:08
 5/6 Asyle válasza:

VyRT-en kell csinálnod egy felhasználó fiókot, ahol majd bankkártyával tudsz fizetni pl. az Artifactért ami az után meg fog jelenni a felhasználó fiókokban ahonnan le tudod tölteni! :)


beta.vyrt.com ,ha nem tudod megnyitni, akkor írd be google-ba, hogy VyRT és kiadja! :)

2014. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aaa... oké köszi :)
2014. febr. 7. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!