Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Beatles...

Mi a véleményetek a Beatles Revolution 9 címú számáról? Igazi zene vagy csak értelmetlen zaj?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 13:22
 1/3 anonim válasza:
100%
A mai elektronikus zenéről is megoszlanak a vélemények hogy zene vagy csak értelmetlen zaj. Akkoriban még ez a műfaj gyerekcipőben járt ez a szám meg maximum kísérletezésnek nevezhető mint egy kidolgozott műnek. Az biztos hogy volt vagy egy tucat dal ami inkább megérdemelte volna hogy rákerüljön a white albumra mint ez a szám.
2014. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Visszafelé kell lejátszani, és akkor van értelme.
2017. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire tekinthető zenének, de nekem tetszik. Olyan, mintha egy dadaista kollázsképet zenésítettek volna meg, az efféle avantgárd irányzatok pedig már egy ideje érdekelnek, plusz alapból vevő vagyok az elvont dolgokra. Szerintem egyáltalán nem rontja el a White Albumot, sőt, az éles kontraszt a többi dallal különleges hangulatot teremt.
2018. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!