Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok, jó zenei füllel...

Gitárosok, jó zenei füllel rendelkezők, milyen akkordok lehetnek ebben az alapban?

Figyelt kérdés

Tudom én vagyok a béna, de valahogy sehogy sem megy. Se nem e moll, se nem d moll. Vagy lehet mégis az, csak az én fülem nem áll rá. Milyen akkordok lehetnek benne felbontva? Vagy esetleg semmi rendszer csak szerencséje volt a beat makernek és hasraütés szerűen van megírva?

A szám pedig ez lenne, Steve - Bukott Angyal: http://www.youtube.com/watch?v=M9PfyzIBNjc



2014. jan. 25. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Gm - A - Dm

Gm - A - Dm

Gm - A - Dm

Gm - A - Dm

2014. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jan. 25. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Az intro nagyon szép, rappelés nélkül instrumentálisan egész jó szám lehetne... Kicsit rákattantam most én is, és az introt leszedtem jobb-híján hallásra. Szerintem egész jó lett :)


Kimentettem képbe, belinkelem hátha érdekel:

(Ha gondolod guitar pro-ba is eltudom küldeni)


[link]


Az első sáv a gitár, amit a zenében is lehet hallani.


A második a zongora átírva gitárra, de úgy hogy a rendes gitárral együtt lehessen játszani. Szóval nem teljesen írtam át a zongora részt, néhány hang nincs benne, mert azokat nem lehetne, (vagy csak nagyon nehezen) együtt játszani a rendes gitártémával. Próbáld ki ezt a zongorával együtt játszva úgy, hogy közben játszod a eredeti gitárt is!


A harmadik sávban megírtam a teljes zongora részt. Remélem hibátlan is lett :D


A hangerővel és a pengetés dinamikájával kapcsolatos jeleket hagyd figyelmen kívül, mert félrevezethet és semmi köze az eredetihez. Csak guitar pro-ba próbáltam visszaadni minél jobban az eredetit és így sikerült.

2014. jan. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, sokat segítettetek, egyszerűen imádom ezt a számot!
2014. jan. 31. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!