Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2 éven belül úgye jön Magyaror...

Esty1D kérdése:

2 éven belül úgye jön Magyarországra is a One Direction?

Figyelt kérdés
Hali!!! Harry azt válaszolta az egyik kérdésemre h eddig azt hitte h Magyarország egy város szval nmtom mi van.... Directionerektől várok válaszokat!!! ^.^ :* ♡♡

2014. jan. 16. 13:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
fikázd az igazi zenét felőlem most "one direction" pár éves talán még 2 évig fogják őket hallgatni de most hallgasd meg azt és 1 tankcsapda mennyország tourist-ot vagy valami ac/dc-t vagy kiss és majd utána mond a véleményed. Ennyi hallottam már ilyen "one direction" sajna ja meg én ezt nem bántásból mondom de kb az összes fiú aki úgy nevezet Directioner b*zi. lányok meg csak kb azért hallgatják mert hogy "jajj de cuki az meg ez" ezért nem is a zenét figyelik ha nem klippet nézik és mondják "harri" lesz az én férjem". ennyi kész ja és elmondom lehet hogy csak 13 éves vagyok csak nem áltam ár erre a "pop"-ra.
2014. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Bengari válasza:
24%
Mi okból ítéled el azokat a fiúkat aki 1D-t hallgatnak, szerintem te csak féltékeny vagy rájuk. Mellesleg én is hallgatom őket én NEM wok meleg, és mi bajod Harry-vel szerintem igen is jól néz ki. 16/F
2014. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
vannak kivételek akik nem b*zik de a legtöbb az kb
2014. jan. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
87%

NEM wok

csak egy retardált gyökér vagy aki nem tud írni

2014. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
"wok" na nem mondod én helyesen írók te meg a w-t meg a szimpla v-t felcseréled és én nem tudok írni na ez röhej
2014. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
"Mi okból ítéled el azokat a fiúkat aki 1D-t hallgatnak, szerintem te csak féltékeny vagy rájuk. Mellesleg én is hallgatom őket én NEM wok meleg, és mi bajod Harry-vel szerintem igen is jól néz ki. 16/F" XD az komoly kiemelném ezt hogy "NEM wok meleg, és mi bajod Harry-vel szerintem igen is jól néz ki" ez olyan B*ZISAN hangzok ja és attól hogy ő tud írni és a w-t meg a v-t nem cseréli fel már nem helyesen ír? inkább húzzatok el a p*csába magyarországról és jól b*szátok segbe ezt a "one direction"-t kb ennyi a vélemény ja és hogy azt hitte az a "Harry" hogy Magyarország egy város egy mondatom van rá "Hogy a jó édes k**va anyját." ENNYI
2014. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
bengari te vagy az egyik szégyenfolt az emberiségben,akaszd fel magad mert egy retkes búzi Wagy
2014. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
#27-es te se tudod le írni azt a k**va v betüt? Inkább elsőnek írni tanulj ne b**izni.
2014. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
#26-os vagyok a hangzikot véletlen elírtam *hangzik ja és ilyenekre nem vagyok féltékenymax ac/dc tankcsapda
2014. jan. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

# 28

te idióta retardált majomképű genetikai selejt tudod mi az a szarkasztika ? nem? keress rá googlen mielőtt änyád pofánbasz,hogy túl sok hülyeséget irkálsz a neten.

2014. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!