Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2 éven belül úgye jön Magyaror...

Esty1D kérdése:

2 éven belül úgye jön Magyarországra is a One Direction?

Figyelt kérdés
Hali!!! Harry azt válaszolta az egyik kérdésemre h eddig azt hitte h Magyarország egy város szval nmtom mi van.... Directionerektől várok válaszokat!!! ^.^ :* ♡♡

2014. jan. 16. 13:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
48%
jaj olyan fiú Wagy aki jbt meg 1dt hallgat hova $zarjak menjél melegbárba a pisis kislánnyal együtt és tömesd $eggbe magad egy másik "directionerrel" én ugyan fel nem veszlek ismerőseim közé,hogy ezt leírjam végén még azt hiszik,hogy én is bebuzultam,hogy ilyen melegeket veszek fel ismerősök közé.
2014. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Bengari válasza:

Figyu, nem wok meleg és különben is, az én városomban nincs melegbár. azt pedig nem mondtam, hogy jelölj be csk azt, h írj üzit s_gfej!!!


<3 1D & JB <3

2014. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
én is directioner vagyok a barátnőmmel együtt és ma konstatáltuk nagy gondolkodásunkban, hogy ide azért nem fognak sohase jönni mart drága lenne a jegy és senki nem menne.
2014. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Szása azaz #8 én írtam ezt hogy ossian meg ezek én ezeket bírom a legjobban de szeretem egy kicsit az úgy nevezett talán "pop"-ot is nem mondom hogy sz** de a b**ik ról meg van a véleményem meg a jó és nem jó zenéről meg igazából nem csak magyar rokkot szeretek hahahha :D csak én jobbára abban a korban nőttem fel mikor a rock volt nagyobb előnyben nem mai gyerek vagyok (nem is gyerek vagyok)
2014. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

12/14

Tehát ez azt jelenti,hogy már kerestél melegbárt csak nem találtál.

2014. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Bengari válasza:

Kedves #15-ös,

Nem kerestem melegbárt, de tudom, hogy nincs egy se a közelben mert ez nem olyan nagy város és itt nőttem fel.

De ha akarod kereshetek neked, látom érdekel a dolog. Csak mond meg melyik városban, az egyik ismerősöm ismeri az ilyen helyeket.

2014. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Most mindenki álljon le! én értelmes válaszokat kértem h csak Directionerek kommenteljenek! Az senkit nm érdekel h egy utálkozó mit gondol róluk mert speciel nekem a 1D megváltoztatta az életem... jó mondjuk én nm igazán csípem Justint de nm mondok rá semmi rosszat! :/
2014. jan. 21. 07:09
 18/31 anonim ***** válasza:
88%

megváltoztatta az életeteket:

a vagyokot W-vel írjátok,a nemet felcseréltétek valami különös szóra "nm"

zayn malikra recskáztok

rögeszmésen ragaszkodtok az értelmetlen szmájlikhoz,főleg a hegyes pöc$jelhez "<3"


Nagy változás Erectionerek,ehhez képest az semmi például,hogy a Fade To Black több ezer ember életét mentette meg az öngyilkosságtól.

Elárulok valamit:ez az 1D őrület nem tart tovább addig mint ameddig tartott ez az idétlen gangnam style.Nem alkottak semmi maradandót,idétlen,semmirevaló dalszövegeik vannak amiből az ember csak a hülyeséget tanulja,

Azért jön mindenki a Metallica hasonlattal mert ők több mint 30 éve pályán vannak és még ma is több millióan érdeklődnek irántuk.Ami igaz a legtöbb 70es és 80as évekbeli zenekarra.Ez megismételhetetlen szinte.30 év után még mindig One direction?Ugyan,túlságosan naivak vagytok.

2014. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
14%
héjj utolsó a this is us maradandó a best song ever,story of my life,diana és had ne sorpljam a töbit mind maradandó jó és ne fikázd őket ha nem tetszik akkor ne halgazsd ost cs jóóó ?? mertr ha nem akk én is elkezdem fikázni azt ami neked tetszik vagy éppen téged mi nekünk directionereknek igen is maradandó mert nekünk az 1D egy korszak oszt cső
2014. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
65%

Tipikus értetlen retardáltak kár magyarázkodni "oszt cső"

Maradandó?30 év után lesz maradandó te tudatlan tizenéves tuskó.

2014. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!