Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó lett a 2. rap szövegem? Demo

Jó lett a 2. rap szövegem? Demo

Figyelt kérdés

Az élet szép, amíg ki nem fárad,

Addig kiélvezem, amíg mindent megad,

Kimegyek az utcára motorok robognak,

De nekem elég a bicaj pumpálása,

Nagyon jó stuff, próbáld ki te is,

De ne féljél, nem olyan fucknis,

A dolgaim mögé ne nézz, mert el van rejtve,

A Justin Bieber albumok le legyenek ejtve,

A heti hetesem nagyon unalmas,

Viszont felturbózza 10-20000 garas,

Folyik a rappem, mint a kicsurgatott tea,

A rappem hozzávalója nem a tuningolt verda.


2014. jan. 15. 07:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Megírtam az egészet, raktam fel róla képet:

[link]

2014. jan. 19. 01:29
 12/12 anonim ***** válasza:

Jössz nekem egy csokival, mert végig olvastam ezt a hányadékot. Már neharagudj, de ez tényleg szar volt. Értelmetlen. Miről szól? Csak dobáltad egymás után a szavakat, és próbáltál olyat írni mint a nagyok.

5 perc alatt írok egy ilyet, de tényleg. És..nem tudom értelmezni ezt a sort hogy: 'Ha valaki a spanom nem lenne azt nem fenyegetem' Ez azt jelenti hogy a spanjaidat fenyegeted? O.O mivel és miért? Ez nem derül ki.. Mondjuk a többi sor is hasonlóan értelmetlen és semmitmondó. Csak divatos szavakat pakoltál egymás mögé, hogy értelmesnek tűnjön. Hagyd ezt abba. Ne írj, van akinek ez nem megy, soha nem is fog, van akinek a vérében van, és erre született. Ha te nem vagy ilyen az nem baj, és most kiderült hogy nem vagy. De ha ez az egyetlen boldogságod, és nem akarod abba hagyni, akkor írj, csak még véletlenül se mutatsd meg senkinek. Még a kutyádnak se, pláne ne tedd fel internetre, így is sok a tehetségtelen semmitmondó szöveg. Köszönöm.

2014. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!