Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Divatból hallgatja mindenki...

Divatból hallgatja mindenki ezeket a sza*okat?

Figyelt kérdés
HOUSE yeaah, electro jeah most nem azért de szinte mind1ik nagyon gáz, és nincs velem bajuk de minden számot meghallgatnak vagy 1000szer, amik nem is jók még azt se nem mondom de ami jó belőlük abból is nagyon kevés van, kár hogy mindenki eltávolodott az igazi zenéktől és mindenki ezt a gáz zenéket hallgatja, sajna a discokban is ezt kell hallanom nagyon szomorú 17/f Ja és 1 példa : http://www.youtube.com/watch?v=RRbPB1dWw8Q&feature=related
2009. nov. 26. 20:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Inkább pop és hip hop, meg néha retro.
2009. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan is, aki tényleg szereti... De asszem, inkább maradok a punk-nál és az alternatív rock-nál!
2009. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ezeket úgy általában,max az ilyen finomabb repülős trance számokat,amire lehet lazulni kicsit.

Régen sok fajtát meghallgattam ezekből aztán megkérdeztem magamtól: biztos ez az az érték amit nekem irányadónak kéne néznem?

Mert egy dj az én szememben nem zenész,max egy másodrangú hangmérnök...talán. 1-2 kivételtől eltekintve persze.

Úgy összességében nem kedvelem se a mai,se a régi diszkó zenét.

se a rap-et,se a hip-hop-ot,se az árenbít,sem a dárét,sem a retek pop-ot,és a sulykolt mainstream-et.

Mondhatjuk hogy különbözni szeretnék,annak ellenére hogy ezt nem hangsúlyozom igazán,sem külsőleg sem belsőleg...ez a komment is kivétel.

2009. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Mert ezek TÉNYLEG jók a rock meg egy nagy szar!
2010. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha divatra mennek, akkor a tvben meno sok divatzenét, sz@rt hallgatnám. Lédi Kakáékat, stb... Ez tenyleg nem valami szam, amit beraktal, de a stilusnak rengeteg jo szama van. En személyszerint nem szeretem, mikor valaki beall valahova, s akkor o most rocker, vagy akkor ő most houset hallgat, vagy most akkor ő hip-hop-os. Mindenbol kell egy kicsi, mindig a jobol.
2010. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!