Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Divatból hallgatja mindenki...

Divatból hallgatja mindenki ezeket a sza*okat?

Figyelt kérdés
HOUSE yeaah, electro jeah most nem azért de szinte mind1ik nagyon gáz, és nincs velem bajuk de minden számot meghallgatnak vagy 1000szer, amik nem is jók még azt se nem mondom de ami jó belőlük abból is nagyon kevés van, kár hogy mindenki eltávolodott az igazi zenéktől és mindenki ezt a gáz zenéket hallgatja, sajna a discokban is ezt kell hallanom nagyon szomorú 17/f Ja és 1 példa : http://www.youtube.com/watch?v=RRbPB1dWw8Q&feature=related
2009. nov. 26. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem. Biztos van akiknek tényleg tetszik. Szerintem rád se nagyon lehetne erőltetni csupán divat címen akármilyen számot, stílust ha egyszer hányingered van tőle.

Ízlések és pofonok, ennyi.

2009. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Én például nem a divat miatt hallgatom, hanem mert tényleg tetszik. Persze, van ezek közül, olyan, ami nekem se jön be, és hallgatok másféle zenéket is. Szerintem emiatt nem szabad elítélni senkit.
2009. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Én ilyen sz*rt sose hallgattam. Maradok a jó magyar nemzeti rock-nál.
2009. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Én komolyan nem tom elképzelni,h ez vkinek TÉNYLEG teccik :D Fogalmam sincs,miért hallgatják,ez nem ZENE... :S Én ezért nem járok discoba se,én csak zenére tudok táncolni..
2009. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

hát, akinek igazi zenei ízlése van és nem a divatot szereti és alkalmazkodik hozzá a végtelenségig az valszeg nem hallgat ilyeneket...

nézd, kevés az olyan ember aki nyíltan felvállalja hogy szerinte szar a mostani diszkózene (szerintem a régi is az :D )

részemről maradok a rock mellett :P

2009. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Mi a túró ez? Ez nem is zene, csak zaj. Ilyet bárki tud csinálni egy számítógéppel.
2009. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2009. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

már megint kezded? fogadjunk te vay a másik ugyanilyen kérdés feltevője is, amin kb ugyanezt kérdezted, csak ott még nem szidtad ennyire a mai zenlt (ha nem te vagy akkor bocs).

Amúgy ízlséek és pofonok. Nem gondoltál még arra, hogy mindenkinek más ízlése vagy és más zenét szeret? Pl. amiket fölöttem belinkeltek egy nagy rakás sz*rok, kivéve Michael Jackson mert ő a favorit és ő egyáltalán nem régi! Én szeretem az igényes régi zenéket (nem ezt a gusztustalanságot amit belinkeltek, inkább nem minősítem) és a mai zenéket is, legyen az disco, pop, sötöbö!

2009. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jah ja sokkal normálisabb a rock,hip-hop,rap,pop,retro
2009. nov. 26. 21:03
 10/15 A kérdező kommentje:
Mit megint kezdek? én magamtól írtam ezt a kérdést, nem másoltam meg ez az első ilyen kérdésem szal érvényes a bocsánatod
2009. nov. 26. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!