Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Haterek, miért kell olyanokkal...

Haterek, miért kell olyanokkal foglalkozni, amit nem szerettek? Itt konkrétan a fandomokra gondolok.

Figyelt kérdés

Miért nem lehet elfogadni,hogy valaki mást szeret?Ha már utálod azt a bandát/énekest,akkor mit foglalkozol velük?

1 fandomba tartozom csak(Directioner,nem kell jönni itt is az utálkozással,mert nem érdekel),és pl:utálom Justin Biebert,de nem megyek a rajongói oldalára csak azért,hogy leírjam,hogy b*zi,tehetségtelen,stbstb...mert értelem szerűen,ha utálok valamit,akkor nem foglalkozom vele..+a rajongók ez miatt úgy sem fogják megutálni őket -.- na a lényeg,hogy csak érdekel,hogy akik csinálják,MIÉRT csináljátok?



2013. dec. 25. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Mindenki másért, én ezért:

A fandomok nem mások, mint elvakult, csőlátású, tőlem kicsit fiatalabb emberek, akiknek semmi másról nem szól az életük, csak az adott celebről. Ráadásul folyamatosan azt látom, hogy az egyik meg akarja ölni a másikat, mert az épp vagy szidta az imádott celebet, vagy épp Ő is fandom. Van egy ismerősöm, aki már szó szerint Jacksonista volt. Mikor meghalt Jackson, ez az ismerősöm teletömte magát gyógyszerekkel, hogy mehessen utána. Az az egy szerencséje volt, hogy eleve gyógyszerekkel él, így neki nem minősült még halálos adagnak a cucc. Ellenben nem sokon múlt. Szerencsére idén leállt ezzel a Jackson dologgal, másképp lehet már elföldelték volna. Azt pedig első kézből tudom, hogy mennyit költött rá. Nem gazdag az illető, de 7 számjegyű összegben kell gondolkozz. Mindezt úgy, hogy még a mai napig sem múlt el 18. (Lehet ez már egy másik szint, de nincs messze a kettő egymástól.) Hogy miért szidom a hozzád hasonló fandomokat, arra ez a válasz. Ugyanis ha nem kaptok észbe, hasonló vége lehet a történetnek.


Arra pedig, hogy miért szidom xy celebet, ennyit tudok mondani: Playbackelni, meg mutogatni az életem a médiának én is tudok. Csak épp semmi értelme azon kívül, hogy létrejönnek az ilyen fandomok, akiknek tönkre is tehetem az életét. Ja, meg persze kaszálom a milliókat. Emiatt írtam zenész/együttes helyett mindenhová celebet.

2013. dec. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés röviden: miért gyűlölködnek a gyűlölködők?

Válasz röviden: igen.


Mások heccelése egy játék, amiben vannak, akik élvezetet lelnek. Ennek a pszichológiai oka legtöbbször a gyerekkori egyedüllétre, szeretet- és, figyelemhiányra, valamint az unalomra vezethető vissza.

Dr. Claire Hardaker szerint, aki tudományos értekezésében összefoglalta és lejegyezte a hét leggyakoribb viselkedés formát és a mögötte rejtőző motivációt. Az ő összefoglalója elég hasznos volt számomra. [link] és [link]


A kérdés, hogy "miért csináljátok?" nem túl pontos, mert nem csinálom. :P

2013. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!