Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Balkezes gyereknek (11éves)...

Balkezes gyereknek (11éves) jobb vagy balkezes gitárt vegyek?

Figyelt kérdés

balosra gondoltam,de azt mondta egy hozzáértő,h sima gitárt vegyek,h probáljon meg azon megtanulni,és ha nem megy át lehet húroztatni.

Szerintetek?


2013. dec. 18. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ha akusztikus van áthúrozva, akkor a koptató a tetején van, ha neked az oké, akkor nincs gond, ha elektromos, akkor a potik a hónaalatt lesznek, ezt én zavarónak találtam, de a világ egyik leghíresebb gitárosa így játszott, szóval ez is ízlés kérdése. Ha hosszútávon akar gitározni, akkor jobbkezessel jobban járna, ez igaz, és ha nem is jön be neki, nem tudja így használni, a következő(gondolom ez 3/4-es lesz) már lehet balos.
2013. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia,már most 4/4 est vennek neki,sima egyszerűt,155 cm magas.
2013. dec. 18. 14:09
 3/6 anonim válasza:
Szerintem azt nézd meg előbb,h a gyerek hogyan fogja a gitárt (lehet,h megtetted, csak nem írtad). A húgom balkezes, de az íráson kívül minden mást úgy csinál, mint a jobbkezesek (pl. evésnél az evőeszközöket u.úgy használja). Ha balkezes módjára fogja a gitárt, sztem nem kéne erőltetni a jobbost. Csak megnehezítené a dolgát.
2013. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és nylon vagy fémhúros legyen?
2013. dec. 18. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
mivel még kicsi elöszöre nylont ajánlom én azt könnyebb lefogni
2013. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is balkezes vagyok,még is jobb kezes gitárom van,és sosem tudtam elképzelni,hogy fordítva fogjam. Én mindenképpen adnék egyet a kezébe,és ahogy megfogja,látni fogod melyik a jó.

Nylont ajánlom én is(pedig nem szeretem a cincogó hangját).

2013. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!