Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mást is idegesít, hogy az...

Mást is idegesít, hogy az emberek komolyan veszik Mr. Busta keménykedését? Engem borzasztóan.

Figyelt kérdés
Ha még legalább jól zenélne, de még csak azt sem. A kamikaze még jó volt.
2013. dec. 16. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
ember akkor ne hallgasd.(nem veszekedés) te ki vagy te hogy ítélkezz mások felett.ÉN szeretem sőt imádom lehet te mást szeretsz.:)).De nem értem hogy miért néznek valakik nagy szemekkel amikor nem verekszik össze valakivel vagy valami keménykedik a zenében de amúgy nem teszi mert ha ezt tenné nem a rapp csúcsán csücsülne hanem a böribe.:D:DD: ez sz én véleményem.de gondolj bele én elkezdeném szidni a te kedvenceidet teis megvédenéd..vagy nem.? ;).RTM FOREVER.!.<3. 18L
2013. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nehéz megfogalmazni, hogy pontosan miért tettem fel ezt a kérdést. Talán az az oka, hogy annak ellenére sikeres, hogy nem látom, hogy bármilyen értéket felmutatna és ez zavar.


Minden más rapperről el tudok mondani valami erényt. Az akkezdetphiai a csúcs olyan szinten szellemesek a szövegeik és tudnak játszani a szavakkal, hogy a legnagyobb költők között van a helye. Steve Antal úgy tudja megírni és átélni az érzéseit a dalaiban, hogy teljesen magával ragad. Funktasztikusnak hihetetlen stílusa van, a gyors rappelése egy orgazmus a fülnek. Anonim mc-nek meghalok a humorán és olyan közel kerülök hozzá a dalain keresztül mintha a barátom lenne.


Busta meg arról ír dalokat, hogy milyen nagy ember, illetve 10-szeresen eltúlozva a hatásvadászat kedvéért, hogy miket látott. A szövegei nem szellemesek, nem dallamosak, csak egymás után vannak dobálva szavak. Magánemberként pedig teljesen másként viselkedik, mint amilyennek mutatja magát. Ez lejött az interjúkból elég rendesen.


Anélkül, hogy támadnám a rajongókat megkérdezem, hogy milyen piaci rést látott meg? Milyen értéket hordoz ez a zene ami miatt érdemes hallgatni? Mert őszintén nem értem.

2013. dec. 18. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasom a facebook kommenteket, rohadtul idegesít engem is. Busta a számaiban keménynek muatatja magát, de az életben csak a szája nagy ez lejött abból, hogy a kiégett vén sz@r Dopeman -nel nem mert ringbe szállni, és Pajától is keményen befosott... Szeretem a zenéit és Kamikaze óta hallgatom, de legyünk őszinték, az arca nagyon nagy lett, de az utcán már nem olyan kemény. Persze jöhetnek a kifogások, hogy ezért meg azért nem állat le evvel meg avval, de ez csak bullshit, aki kemény, mint ahogy muatatja magát és elé állnak, avval az meber lerendezi a dolgokat és meg tudják beszélni, mikor és hol rendezzék le...
2013. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!