Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen akusztikus basszusgitár...

Milyen akusztikus basszusgitárt vegyek?

Figyelt kérdés

Csak az otthoni szórakozáshoz keresek egy basszgitárt, amit nem kell erősítőre dugni. Az alacsonyabb árkategóriájú cuccokra érdemes pénzt adni? (Harley-Benton, Stagg, ilyenek).

Fellépni és komolyabb felvételt készíteni nem akarok, inkább az fontos, hogy normálisan legyen összerakva, tartsa a hangolást, ha összejövünk zenélgetni, akkor jól együtt szóljon akusztikus gitárral, énekkel stb.

Viszont egy ilyen hobbira meg nem költenék el 80-100 ezer forintot.

Köszi az ötleteket!


2013. dec. 11. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem az a tapasztalatom, hogy még a 100ezresek is nagyon zörögnek. Egy jó fémhúros gitárt, vagy klasszikusat ki lehet fogni olcsón is olyat, ami otthonra használható, de akusztikus basszusgitárból az olcsóknál nekem egytől egyig az volt a bajom, hogy marhára zörgött, ezáltal kb használhatatlan. Gondolom ezt nehezebb olcsón megcsinálni, precízebb munka kell hozzá, vagy nem tudom, de ha nincs rá igazán sok pénzed, akkor nagyon járj utána, csak használtat nézz, és azt is próbáld ki
2013. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!