Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok nekem egy akusztik...

Ajánlanátok nekem egy akusztikus gitárt?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon foglalkoztat a zene ..és mivel vannak ismerőseim akik gitároznak,nekem is megtetszett...szeretnék venni egyet,de nem igazán értek hozzá,szóval valaki ajánlana nekem max olyan 30e forintig ? Utánnaolvastam picit és állitólag a klasszikus gitár hangzása más mint az akusztikusé ,mert az komolyzenére lett "tervezve" (és műanyaghúros) az akusztikus pedig nem (és fémhúros).Én személy szerint hobbiból gitároznék,és az újabb számokat szeretném majd eljátszani,persze amiután megtanultam játszani rajta ..Kérlek olyan írjon akinek tapasztalata van vagy ért hozzá (negatív válaszokat mellőzzétek légyszives,mivel első gitárom lessz)

u.i. : láttam egy bizonyos Fender Squier SA-105öt ,erről mi a véleményetek ?



2013. nov. 23. 10:23
 1/1 A kérdező kommentje:
még kaptam egy Ibanez VC50NJP..ezis elég jónak tűnik ..az a 2-3ezer forint nem számít...ha tudtok jobbat ajánlani akkor az jó lenne ( hasonló árban)
2013. nov. 23. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!