Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hülye kérdés xD A szintetizáto...

Hülye kérdés xD A szintetizátor mennyiben más mint a zongora?

Figyelt kérdés
szeretnék megtanulni zongorázni,de sajnos nincs rá keret... mármint zongorára.a szintetizátor helyettesítheti azt?
2009. nov. 23. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van szintetizátorom, igaz már nem annyira használom. Lényegesen olcsóbb mint egy zongora. És nekem jobban is tetszik mert eleve sok féle hang van benne, dob ütem stb...

Tehát szerintem jobb.

2009. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ!
2009. nov. 23. 12:58
 3/5 Thurston ***** válasza:

Szintetizátor:

Hangok mesterséges előállítására alkalmas elektronikus zenei eszköz.


Nincs sok köze egymáshoz a zongorának és a szintetizátornak. Van olyan szintetizátor is, amin a zongorához hasonlóan zongora billentyűk vannak. És esetleg még zongorah angot is ki tud adni. Ha erre gondoltál, az jó lehet neked.

2009. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen vmi ilyesmire.köszi
2009. nov. 24. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mire szeretnéd használni. Ha hobby szinten akarsz tanulni, akkor igen, helyettesítheti! De mindenképp oylan szintetizátort válassz, ami érzékeli, hogy milyen erősséggel ütöd le.

Másik variáció: szerezz be egy használt bécsi zongorát. 30-40 ezerért már kaphatsz. ( Talán még kevesebbért is)

Hátránya, hogy kis lakásba nem való, mivel nagy helyet foglal és sokszor kell hangoltatni.

2009. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!