Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bob Marley-t illetően mennyire...

Bratilla kérdése:

Bob Marley-t illetően mennyire igaz az alábbi megállapítás?

Figyelt kérdés

Ő a békéről énekelt egy háborúskodással teli korszakban.


Szerintetek ez helytálló?


2013. nov. 27. 18:56
 1/7 anonim válasza:
Ő a rastafari vallást hirdette, melyben minden ember egyenlő. Így követőkre talált, akik vele együtt harcoltak a zene erejével. Egyébként most adták ki újra Rita Marley könyvét, amit a férjéről írt. Meg valahol keress rá arra a képre, ahol két ellenzéki politikust békít össze. Ezért is támadták sokan.
2013. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Ennek a rastafari vallásnak valaki nem tudja a lényegét? 2-3 mondatban is elég lenne, de mindenhol nagyon részletes, szinte tanulmány jellegű írásokat találok róla, és mivel nagyon nem értek hozzá, nem tudom, hogyan szelektáljam ki a lényeget.

2013. nov. 27. 19:08
 3/7 Rsta ***** válasza:
Én összefoglalni nem tudom, de hogy a rastafari vallásban minden ember egyenlő lenne, az szerintem nem igaz. A kemény mag nagyon is hirdette a feketék felsőbbrendűségét.
2013. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Scotty97 ***** válasza:
Feketék és felsőbbrendűség egy mondatban?! Köpnék ha nem az ágyamban lennék...
2013. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért? Azt mondod nincs, aki a feketék felsőbbrendűségét hirdetné?
2013. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Scotty97 ***** válasza:
48%
Nem, azt mondom bolond aki ezt teszi. Nem vagyok rasszista, ugyanis CSAK azt a fajtát gyűlölöm aki abból él, hogy csilál 20 gyereket CSAK a pénzért, és csak a segélyre meg más ellopható pénzére vágyik. A németekben ilyen szempontból volt tartás. Elnézést kérek azoktól, akik nem a fentebb említett kategóriába tartoznak!
2013. nov. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
[link] első voltam, hátha itt találsz valami hasznosíthatót.
2013. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!