Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Directioner szeretnék lenni )...

Directioner szeretnék lenni ) Viszont nem találok a neten róluk semmit Valaki valami linket írna?

Figyelt kérdés
Róluk kéne hogy hány évesek, kedvenc számuk meg ilyesmik !! Szóval írtok nekem ?? Előre is köszi

#One #Directon
2013. nov. 23. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne mondd azt, hogy a korukat nem adta ki. Ember, Google a barátod. Beírod, hogy One Direction facts, vagy a tagok neve és a szín angolul.
2013. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még én is, akinek legmerészebb szándékaiban sincs a Directionerré válás is akadok bele ilyenekbe, pedig nem keresem. Beírod a Google-be, olvasol rüluk cikkeket, nézel interjúkat, pofonegyszerű.
2013. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

youtube, google. De amúgy: [link]

én is itt kezdtem 1 évvel ezelőtt

2013. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a Directionerség ne választás kérdése... Ha csak azért szeretnél Directioner lenni mert az menő akkor el kell szomorítsalak bármennyire is próbálkozol nem leszel az... sorry ha meg komolyan gondolod akkor akkor idő kérdése és megismered őket.
2014. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!