Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » DJ karrier? Tanácsok? Esélyeim?

DJ karrier? Tanácsok? Esélyeim?

Figyelt kérdés

hobbiból dj-zgetek otthon gondolkodtam már rajta hogy komolyabban is belekezdenék viszont nem tudom hogy menyire lennék esélyes szerintetek menyire érné meg komolyabban belekezdeni??? lennének esélyeim mint dj-s? itt vannak a zenéim (vagy írd be hogy ( ShuuTek )



--> http://www.youtube.com/channel/UCnxyz8Ltpf-0IHoMyNjwCaQ?feat..


2013. nov. 13. 18:07
 1/2 anonim válasza:
Virtual DJ? Ne haragudj de esélytelen. Ha komolyan akarná valaki venni a DJ szakmát akkor kezdheti tolni 4 lejátszón, acapellák, instrumentek egymásra, minden pörögjön mindenre. Ha jó DJ vagy, de nem tudsz zenét szerkeszteni, akkor valószínű összeáll majd veled egy producer. De ez persze nem minden, sok pénzbe van még az elindulás, jogdíjak ilyesmik.. :)
2013. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kezdésnek mindenképpen elmennék egy tanfolyamra + vennék egy kontrollert ( még egyik sincs meg ) amúgy kicsit bővebben kifejtenéd a dolgokat nem nagyon vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal...
2013. nov. 13. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!