Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetne komolyabb dolog belőle?

Lehetne komolyabb dolog belőle?

Figyelt kérdés
Arra lenék kíváncsi ,hogy szerintetek be lehetne nagyobb karriert futni rock zenészként ? imádottjaim : Led zeppelin a Deep purple ,Pink floyd , Jimi hendrix ,Rolling stones stb. Ilyen zenét szeretnék játszani de olyan nagy szarságok vannak mostanában ,szóval nemtom lehetne pl külföldön sikerem.(persze attól és függ ,hogy hogyan énekelek ,de azt mondják nagyon jó hangom van olyan igazán dögös.)segítenétek ebben a kérdésben .15/L

2012. febr. 3. 11:42
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de őszinte leszek. Még Mo-n is piszok nehéz befutni, és fennmaradni, nemhogy külföldön...nézz körbe, hány magyar énekes próbál befutni más országokban, és én még egyikről sem hallottam, hogy sikerült volna. Persze próbálkozni lehet, ne add fel az álmaidat, csak szerintem túlzottan ne éld bele magadat.
2012. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!