Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az miért van, hogy minden mai...

Az miért van, hogy minden mai zenét gagyinak találok?

Figyelt kérdés
És még ami jó is, csak azért nem ismerem el hogy jó, mert új, és lenézem azokat akik ilyeneket hallgatnak? Inkább hallgatom a régieket, és még ha elsőre nem is tetszik, akkor megpróbálom megszerettetni azt magammal, persze nemmindegyiket.13éves
2013. nov. 5. 20:57
 1/6 anonim válasza:
52%

ezért most sokan meg akarnak majd ölni engm de szerintem a mai zenék nem valami összetettek...

próbálkozz a scooterrel a tuctuc mégsem olyan unalmas.

2013. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
velem pontosan ugyanez van. vagy ha mostani is, csak olyan amit alig ismernek, es indie stilusu. 13:)
2013. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Egy ork ***** válasza:
Hát nem vagyok sem kritikus, sem ilyenekhez bármit konyító személy, de a mai zenék az én véleményem szerint is 'gagyik'.
2013. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha az elektronikus eszközök kategóriában lezártnak tekinted a kérdés, akkor miért írtad ki újra? Egyébként továbbra is az a véleményem, hogy ma szinte csak igénytelen, semmilyen tucatzenéket gyártanak djpultokon. A mai zenékből én csak a magyar rappeket hallgatom, amelyik szól valamiről és van értelme.
2013. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert van egy ilyen "tábor" akik mindenképp leszarozzák az új zenéket és szerintük csak a régiek a jók. Te is közéjük tartozol mivel írtad, hogy még ha tetszik se ismered el, mert új. Ehhez nincs mit hozzáfűzni, ha így állsz hozzá nem kell csodálkozni, h nem jönnek be az új zenék.

Még mielőtt valaki elkezdene bíber fanozni meg hasonlók. Egyáltalán nem ilyen zenéket hallgatok. Rockot/metalt szeretem csak nem éppen a 30 éves számokat. Egyébként a régi zenékkel sincs bajom van 1-2 kedvencem azok közül is.

Én mindig is úgy gondoltam, hogy azt hallgassa az ember amit szeret és ne az döntsön, hogy régi vagy új meg ilyenek..

De igazából te tudod, ha jobban érzed magad így hallgass csak régi számokat nincs ezzel se gond..

2013. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5-ös jól mondja.


Milyen zenét szeretsz? Régit. Hogy hangzik ez? :D Klasszikus (rock)nak hívják, és semmi baj nincs azzal, ha jobban tetszik, mint azok a rock, metál és alfajai amiket manapság hallani. Én régit és mait is hallgatok, nem az alapján ítélem meg, hogy a zenészek mikor születtek, ők se tehetnek róla :D

Semmi beleszólásunk a zenei ízlésedbe, senkinek nincs. Senki nem ítélhet el miatta. De te se ítélhetsz sel senkit, nem nézheted le őket azért, mert a mai pop jobban fekszik nekik mint egy régi, zúzós szám.

"megpróbálom megszerettetni magammal" ??????? Komolyan? Nekem is van, hogy egy album másodszor jobban tetszik, és örülök, hogy adtam neki mégegy esélyt, de azért nem kell semmit erőltetni azért, mert abba a stílusba tartozik, amit olyan bőszen hirdetsz. A kedvenc bandámnak is van száma, ami nem tetszik :D


Nem akartalak se téged, se senki mást megsérteni, de be kell látnod, hogy nem szabad lenézni azt, aki nem osztja a zenei ízlésed. Nem kell vele koncertre menni és kész.

16/L

2013. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!