Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az AVICII...

GabykaAAAA kérdése:

Mi a véleményetek az AVICII VAKE ME UP zenéröl?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, csak már rettentően unalmas.
2013. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megutáltam, mert boldog-boldogtalan késztetést érzett arra, hogy 2 naponta megosszák Facebookon. Szerencsére már lecsengett valamennyire.
2013. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sose felejtem el, mikor meghallom ezt a számot, még mindig RÁ gondolok, ez a zene még mindig sokat jelent... kár, hogy már csak nekem :-(
2013. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdetektől fogva gyűlölöm.
2013. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem tetszik. szerencsére elég öreg vagyok már ahhoz, hogy érdekeljen gáz-e vagy nem.
2013. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Wake Me Up*


Szeretem de csak ritkán hallgatom meg. Én nem is hallgattam meg akkor, amikor minden ember osztogatta facen, pont emiatt, mert mindenki rá volt kattanva. Igazából azért tetszik, mert olyan jó nyárias, jó kedvem lesz tőle, de közben meg ha más hangulatom van, akkor kicsit szomorú is tud lenni a számomra.

2013. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!