Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a Tankcsapdát?...

Szeretitek a Tankcsapdát? Voltatok már egy (vagy több) koncertjükön? Mennyire gyorsan kelnek el a jegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

18 évesen imádtam őket, aztán kinőttem belőlük. Mire tavaly nyáron eljutottam egy koncertre, már nem tudtam azonosulni velük, a koncertet a felénél otthagytam. A számaik nem szólnak másról, mint a buliról, piáról, nőkről, ez pedig számomra kicsit primitív. Majdnem minden számuk ugyanolyan...

Persze ha a tinik többségének tetszik, akkor foggyaszák ők, váljék egészségükre!

2009. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én voltam, iagz az 3-4 éve volt, a mostani számaiknem jók, sztem nagyon nagyon gagyi lett. :( De akkor jó volt nagyon. :)
2009. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fesztiválon volt szerencsém hozzájuk, sőt jóformán csak miattuk mentem el, mivel még nem voltam 12, úgyhogy ingyen beengedtek. Először 11 voltam. Éljen a ROCK!
2012. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!