Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Lady Gaga új...

Mit gondoltok Lady Gaga új kilpjéről (Bad Romance)? Link a megjegyzésben.

2009. nov. 12. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
imádom<333
2009. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi a véleményem?Én még a Modern Talking és Madonna zenéjén táncolgattam,így a mai zenék többsége vagy nem jön be(nem az én világom) vagy ismerősnek tűnnek,mert feldolgozott régi slágerek..

Lady Gaga zenéjét sem ismerem,de megnéztem a linket amit ide raktál.Nekem tetszik nagyon(legalábbis ez a dal).

Tudja mi kell a sikerhez az tuti...

37/N

2009. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre elég abszurd és durva videó. De nagyon-nagyon profi munka és el se akarom képzelni mennyi pénz volt ezt a videót megcsinálni. :D Biztos nagy siker lesz, mert a szám is jó meg hát a videó is egyedi és mindent bevállalt a sikerért a csaj. Ha többször megnézem biztos jobban megtetszik. :D
2009. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszik és Gaga-t is szeretem. Egyébként ami legvégén van kis jelenet nekem az már olyan Amy Winehouse beütésű a cigi miatt....
2009. nov. 12. 16:50
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Fantasztikus!

Mást nem tudok mondani :D

Vagy mégis: szerintem eddigi legjobb klipje!

2009. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
51%
Nekem is nagyon tetszik a videklip. A szám már önmagában is jó, de a klippel együtt mégjobb.
2009. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

amikor elsőnek meghallottam azt monttam h de szar..

de utánna megg egyre jobb let és nagyon jóó..

de majdnem mindeggyik zenével így vok...

2009. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a dal annyira nem tetszik, nem jönnek be ezek a popdalocskák, én inkább industrial, vagy metal zenét hallgatok, szóval korántsem ez a kategória, ami a kedvencem. Sőt, utálom.

DE, Lady Gaga ezzel a klipjével megmutatta, hogy tud valamit. Szerintem zseniális az összes díszlet, ruha, cipő. Hihetetlen jó. Azok a fehér latex ruhák, az az arany csillogós magassarkú cipő... Az a fehér bunda... Zseniális az összes... Nagyon tetszik...

2009. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2009. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

semmi de semmi értelme.hülyeség,és idegesítő.

Lady Gaga nem rossz énekesnő a Paparazzi c.számot pl.szerettem tőle,de ez egy nagy 0!!!

2010. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!