Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen idézetet tudtok Ákostól?

Milyen idézetet tudtok Ákostól?

Figyelt kérdés

Az iskolába kéne az idézet és én Ákostól szeretnék választani, mivel ő a kedvenc énekesem, de nem találok egyet sem. Zene szövegrészletet szeretnék.


Előre is köszönöm! :)



2013. okt. 16. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő a kedvenced, de egy dalából se tudsz részletet? Oké...
2013. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

XD na, figy, :


"Tükröt tartasz az égnek, szabad vagy. Nincsen mitől félned, csak magad vagy. Ó, csak magad vagy..."


"Ahogy fölém ér az éj, álmodni nem hagy a vád, behunyom fáradt szemem, tekinteted az arcomba vág, szemed tüzénél megvakulok, de lassan újra feljön a nap, nélküled semmi vagyok..."


"Ezer meg ezer éve keresem az utam ,néha keresem a bajt, és keresem azt, aki engem akart, akinek engem küldött, akit nekem szánt az ég...... Ő az, aki beszél bennem érthetetlen angyalnyelven"


"Jéghideg ágyban ébredek, tudod, fény mossa az éjszaka ráncait, tudom és érzem ,hogy merre jársz, hiába hiszed, hogy nem vagy itt..."


"Rólad kéne szóljon minden dal, mióta nem vagy velem, csak elképzelem az arcod, és újra bennem élsz..."


Lehet vhol elírtam, most nem néztem meg a szövegüket:)

2013. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja meg pl:

"Bársonyos, tiszta és hideg,

Az égbolt felettünk remeg,

Sok bámész csillag minket néz,

Az ember alig érti meg.


Kábán, vakon, részegen,

Futunk át az életen,

A félelem hajt, mint a szélvész.


A vágyak sorban állnak,

Vége lesz hamar a bálnak,

Oh bárcsak érinthetnél!

Ne kérd, hogy: lassan a testtel!

Ne súgd, hogy: most ne siesd el!

Oh, bárcsak érinthetném!"


erre most rákerestem:))


meg erre is:

Nem látlak, csak elképzellek,

Minden éjjel másmilyennek,

De tudnod kell,

Hogy minden éjjel szép vagy.


meg még erre:)

2013. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. okt. 16. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Hú, ez is sokszor eszembe jutott:)


"Az arcod felragyog, mint egy őszi tájkép, ahogy újra felnevetsz, csupa arany és bíbor minden árnyék ,ilyen gyönyörű nem lehetsz"


előző üzibe am 2 dalból idéztem, egyik csak lent van pár sor, csakhogy nehogy észrevétlen maradjon ,azért szólok:):)

2013. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szivesen:D:D Az Érintőből am meg alapból ezt akartam idézni, de valahogy nem úgy sikeredett, de végülis az egész dal csodálatos, mint a többi is:) *-*

"Bár minden egész eltörött,

Létezik IGAZ és ÖRÖK!

De jól vigyázz, ha gondolsz rá,

Az ördög rögtön felröhög.

A virághabos fák alatt,

Ölelkezik két pillanat,"

2013. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Lettem a fegyelem neveltje, szerencse kegyeltje, elbukni így többet ér. Mint árnyékban élni, hazugan félni:

az alku bolondja a szavakat fonja temérdek érdekért"

2014. jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!