Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » "Akad, aki érti mit jelent,...

"Akad, aki érti mit jelent, Hogy az a húr csak megfeszülve zeng! " Hogy értelmezitek ezt az idézetet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 18. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Én úgy, hogy a pasi lába közötti húr, amikor....:) Szóval hogy messze vannak, és a khmm khmm is hiányzik neki; és amikor ott van a csaj és vágyakozik rá, akkor megfeszül:) És csak úgy lehet azon a húron játszani, hogyha mindketten ott vannak, mert akkor van megfeszülve. Egyedül nem szól:(

Imádom egyébként azt a dalt!!<3<3

2013. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló nagyon félreértette az idézetet,na de mindenki úgy értelmezi ahogy akarja mindenkinek mást jelent. :)

Szerintem: ha elakarunk érni valamit az életben azért tennünk is kell.A húr nem szól hogy ha laza csak ha megvan feszülve.

2013. aug. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2. nak igaza van
2013. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 regszy válasza:
Szerintem, azt jelenti, hogy küzdenünk kell mindig a célunkért. "meg kell szorítanunk a húrt" és csak akkor kapjuk meg a jutalmunkat ha megérdemeljük. "csak akkor zeng"
2015. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ahhoz, hogy megertsuk ennek az idezetnek a jelenteset, tudni kell eloszor is, hogy honnan valo. Ez az idezet ugyanis 'Akos - Erinto' cimu dalszovegebol szarmazik. (A katona imaja cimu albumrol 2010)


Masodik lepes, hogy feltegyuk a kerdest: Miert lett a hur megfeszitve? Azt hiszem igy talan egyszerubb megerteni, hogy itt egy parhuzamrol van szo, egy otletes parhuzamrol, ami egyben a szavak jateka is. Szoval ha parhuzam es szojatek, talan mar mindenkinek le is esett a parhuzam a "hur" es az "Ur" kozott. Ahogy a hur csak akkor szol, akkor van ertelme, akkor mukodik rendeltetes szeruen, ha megfeszitik, ugyanigy Jezus Krisztusnak is meg kellett halnia a kereszten, hogy mi bunbocsanatot nyerhessunk. Mindez egy kereszteny zenesz tollabol szerintem egyaltalan nem meglepo, es egyertelmuen igazolja az idezet jelenteset.

Sajnalom, hogy ilyen egyszeru a megoldas es nem olyan fennkolt, mint egyesek gondoltak :P

2017. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hadd okoskodjak mán én is itt 😂

Persze, oh Jézus! Ne kérd ,hogy lassan a testtel! Ne kérd, hogy most ne siesd el!😂😂 .no de jó volt ez a poén, de! - az a húr nem az a húr, az "csak" sima húr, az a húr a másik húr.. 😂😂

2019. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja igen, és Ruzsa Magdi pont a Jézust játssza, így még érthetőbb a szerep, nyílván😂😂
2019. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!