Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék elkezdeni énekelni...

Szeretnék elkezdeni énekelni és szeretném képzeni a hangom. Hogyan tudnám ezt megoldani? Szeretnék magas hangokat is tisztán énekelni .

Figyelt kérdés

2013. okt. 15. 18:48
 1/8 A kérdező kommentje:
ja, és fiú vagyok.
2013. okt. 15. 18:55
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kórusba, am otthon is próbálgathatod, egyszer csak kijön. Meg vannak a magán énektanárok, nemtom mennyi egy alkalom vagy egy hónap.
2013. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kórusba sajnos nem tudok elmenni és ének tanárra sincs keretem. Nézegettem és túl Drága. Itthon valamilyen ingyenes netes segítség, oktatást szeretnék keresni. Ha itthon magamtól próbálgatom biztos kijönne? mert énekelgetek de elég tompa olyankor, ha magas hangot akarok kiénekelni. Viszont a levegővétellel és a fej és mellhangokat sem tudom még tudatosan irányítani.
2013. okt. 15. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezeken kísérletezd ki sztem:


Emberek - Forog a Föld

Joan Osbourne - One of us


Ezek trükkös dalok, nekem elsőre nem ment, de fejlesztgettem magam, és most már mennek:)

2013. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő volt? és, hogyan fejlesztgetted magad? Nagyon jól megy már?
2013. okt. 15. 20:32
 6/8 anonim válasza:

Szia:)

Én is valahogy így vagyok ezzel a dologgal, és hétfőn lesz az első énekversenyem, tehát... muszáj gyakorolni. Ennek az embernek a videóiból gyakoroltam eddig valamennyit, neked is segíteni fog:

http://www.youtube.com/watch?v=S_t_BycydWw

2013. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! és Te is fiú vagy? hogy gyakorolsz? és mióta csinálod ezt? :)
2013. okt. 17. 18:51
 8/8 A kérdező kommentje:
ezeket én is ismerem a videókat de ezeken már azthiszem túl vagyok
2013. okt. 17. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!