Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Powerwolf sátánista vagy...

Amicos kérdése:

A Powerwolf sátánista vagy keresztény power metal banda?

Figyelt kérdés
Őszintén elég érdekes és fülbemászó számaik vannak, de az hogy papnak öltöznek és keresztény motívumokat használnak kicsit megzavart... Egy korábbi cikkben néztem meg, hogy az énekes azt nyilatkozta, hogy a banda nem sátánista és valamelyik tag a fél bibliát is tudja kívülről meg stb... És most emiatt vagyok tanácstalan, hogy némelyik számuk a kereszténységet csúfolja, viszont van pár amibe inkább dicsőítik azt... És ha inkább efféle az ateista mégis a kereszténységet szidalmazó banda akkor inkább nem hallgatom őket... :( Nagyon megköszönném a segítséget, ha valaki eloszlatná a szemem elől a ködöt és választ nyújt! :)

2013. okt. 14. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Engem is taszít, ha egy banda sátánista, de szerintem ők nem azok. Egyébként én nem ismertem eddig a Powerwolf-ot, de meghallgattam pár számukat. Nekem inkább az jön le, hogy a gonosz szemszögéből is bemutatják a dolgokat, de nem éltetik vagy ilyesmi. Meg a sátánisták nem is nagyon hisznek Istenbe meg kb. alázzák a számaikba, ez azért teljesen más kategória. Ezzel szembe a Powerwolf karácsonyi rockfesztiválon lép fel (utánanéztem:D).

Ja meg gondolj az ACDC -re, (Highway to hell) bár lehet rosszul tudom de szerintem nem sátánisták ők sem :)

Tényleg van 1-2 jó száma ennek a Powerwolfnak amúgy :)

2013. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolóval vagyok.
2013. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ohh oké! :D Akkor megnyugodtam. Köszönöm szépen! :)
2013. okt. 15. 17:10
 4/7 Blackmetalmate666 ***** válasza:
44%
Sose értettem az ilyet...Ha tetszik egy szám, akkor nem mindegy miről szólnak a dalszövegeik?Persze az is fontos, de azért talán mégsem azon kellene múljon, hogy hallgatod-e vagy nem.Pl. én hallgatok Gorgorothot is de a szövegeikkel nem értek egyet, mert nem vagyok sátánista.A zene élvezetét nem kell és nem is szabad a zene szövegéhez kötni. :D Egyébként gondolom keresztény vagy.Ezt utálom a legjobban bennük: Ha valami nem egyezik a hitükkel, akkor az már Sátántól való, és ezáltal bűnös.Egyébként nem csúfolják ki a kereszténységet, mivel keresztény bandáról van szó. :D Könyörgöm, ne legyünk már ennyire keményfejűek, hogy a zene szeretete a szövegen múljék...Gondolom te anyuci kedvence lehetsz, aki gondolom a végletekig vallásos. :D
2014. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hooool mááár nyuugi! :D Én is hallgatok minden félét csak kíváncsi voltam miféle stílus is az övék, am. meg ellenzem a sátánizmust, de a kereszténységgel sem értek egyet mivel hiszek Istenben, de biztos nem úgy zajlottak a dolgok mint a Bibliába és Isten se olyan személy akit emberi ésszel fel lehetne fogni.... Csak tisztában akartam lenni a dolgokkal ennyi!! :D
2014. okt. 26. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Ők a vallás kapcsán azt mondják: Metal is religion - tehát a metál is vallás (persze viccből). De amúgy nem keresztények és abszolút nem sátánisták. Ha jól tudom Matthew tudja kívülről a fél Bibliát.
2017. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%

[link]


[link]


Szerintem ebből a két számból egyértelmű,hogy nem keresztények.Nem is sátánisták meg semmi.Hallgas ghostot.Na az majdnem ugyan ez csak az sátánista is.Legalább is ugyan úgy ilyen keresztényes......


[link]


De egyébként egy keresztény minek hallgat ilyen számokat?Szerintem egyáltalán nem fér össze a kettő egymással........

2017. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!