Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Animések! Mit lehet szeretni...

Animések! Mit lehet szeretni Hatsune Miku-n?

Figyelt kérdés

-nem létezik

-a hangja olyan mint egy dr*gos héliumot szívott guild wars 2-ből szalajtott ember-patkánynak

-ijesztően néz ki

-ne is vicces -.-

-azt tudom, hogy van egy polka v. mi száma, azt unalmamban hallgattam mikor nyár volt (1x)

-pénzt kiadni azért, hogy láss egy nemlétező embert ne létező hanggal meg mi má?

-vagy csak azért szeretitek mert a japánok szeretik?

-nem értem p.p..

-oké én is szeretem az animéket, meg mangát is rajzolok, de az agyamig még nem jutott el, hogy (és most az egész világra köztük ázsiára is gondolok) mit lehet rajta annyira fanolni??? mi okból adnak ki az emberek több ezer forintokat, a babákra, a lemezre, a koncertre stb?????



2013. okt. 12. 13:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én Mikut nem nagyon bírom,nekem inkább Len hangjáért vagyok oda és egyet értek hogy Miku hangja kicsit nyávogós de nekem is vannak olyan számok amik tetszenek tőle.
2014. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Hunor24 válasza:
Nekem mondjuk tetszik a hangja, sok számát szeretem (Glass Wall). szerintem az embereknek az tetszik hogy szinte tényleg bármit elénekel. Mondjuk elég fura az úgynevezett Élő koncertjei, de azért én is részt vennék rajta :D. amúgy aranyos :)
2015. márc. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Azt hogy kawaii
2015. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A nézését meg a járását
2015. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!