Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Animések! Mit lehet szeretni...

Animések! Mit lehet szeretni Hatsune Miku-n?

Figyelt kérdés

-nem létezik

-a hangja olyan mint egy dr*gos héliumot szívott guild wars 2-ből szalajtott ember-patkánynak

-ijesztően néz ki

-ne is vicces -.-

-azt tudom, hogy van egy polka v. mi száma, azt unalmamban hallgattam mikor nyár volt (1x)

-pénzt kiadni azért, hogy láss egy nemlétező embert ne létező hanggal meg mi má?

-vagy csak azért szeretitek mert a japánok szeretik?

-nem értem p.p..

-oké én is szeretem az animéket, meg mangát is rajzolok, de az agyamig még nem jutott el, hogy (és most az egész világra köztük ázsiára is gondolok) mit lehet rajta annyira fanolni??? mi okból adnak ki az emberek több ezer forintokat, a babákra, a lemezre, a koncertre stb?????



2013. okt. 12. 13:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
nem beszélve a cosplay-ről...
2013. okt. 12. 13:51
 2/14 anonim válasza:
100%

Nagyon sokaknak tetszik a hangja, a kinézete meg egyebek... Én nem tudom, mert nem nagyon szeretem, de azért van néhány száma, ami nekem is tetszik~ de úgy bírom, hogy egy program több embert képes lenne lázba hozzni, mint ezek a rúgnivaló, ecsetfejű nymoroncok,(Igen, JB-re, a 1D-re meg az ilyenekre gondoltam...)akiknek mellesleg szarrá van szerkesztve a hangjuk, szóval csak annyiban különböznek Miku-tól, hogy őket meg lehet verni~

Amúgy Mikunak, meg a Vocaloidoknak szinte semmi közük az animéhez...csak inkább az anime/mangafanok szeretik~~~

2013. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

aha de az 1D meg JB nem csak ezekben különböznek Miku-tól:

-Élnek

-Vannak érzéseik

-És nem mint rar file van fent a gépemen és 1 gombnyomással kitörlöm

-Meg egyébként is bakker ez egy program nem???? csak azér hogy lássak egy programot amit néhány fickó megcsinált annak mi értelme? Az egész egy file, most komolyan a file-oknak nincsenek érzéseik meg semmi, kitörlöm oszt tsá... a miku.file-t lehet szerkeszteni, ha azt akarod, hogy mittom én, zöld haja legyen meg fekete szeme, akkor az csak néhány gombnyomás, ha pl Harry Style-st akarod rávenni, hogy fesse zöldre a haját akkor szerintem nem fog menni (am utálom a one direction-t és JB-t is) tényleg vannak jó számai, de az, hogy őrjöngve emberek milliói lökdössék egymást koncertjegyért az mi má'? ha még élne, vagy vmi intelligens kézzel fogható robot lenne, akinek saját élete van, SŐT az egész vocaloid robotokból épülne, lennének érzéseik meg minden, és egy luxusházban laknának, ami

előtt millió fan áll, akkor azt mondanám, hogy oké.... SSŐŐŐTT ha ez megtörténne én is a fanok között lennék.... HA így lenne, talán egy nap így is lesz...

2013. okt. 13. 21:15
 4/14 Kameko-san ***** válasza:

Ugyan azért fanolják őket, amiért a fent említett JB-t meg azokat a másikakat. A hangjuk miatt. Mert valakinek tetszik. (ne értsd félre, én egy számát sem hallottam még) [Egyébként a hangjáról ne írj ennyire durva szavakkal kritikát, mert pl. egyáltalán nem bírom JB hangját, de nem írom le mindenféle nyávogós szarnak, mert valakinek biztos tetszik.]

Ezt a saját érzések témát meg nem értem, mert nem azért szoktak zenéket szeretni, mert az előadóknak jó személyisége van. (én legalább is nem...)

Egy szó, mint száz, valószínűleg a hangja miatt. (ha nem, ott már gondok vannak O.o)

2013. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik a Vocaloidok hangja, még Megurine Luka az egyetlen akit el tudok viselni. Próbáltam többet meghallgatni, hogy hátha csak Miku ilyen sz*r, de sajnos nem. Viszont ami jó benne, hogy bárki írhat dalokat a programmal (aki tud japánul) és megszerkesztheti vele a saját zenéjét, meg MMD-vel még videóklipet is csinálhat hozzá, tehát tulajdonképpen ez a "te magad írhatod meg a "kedvenc" énekesed számait" kategória, és így kicsit "közelebb" vannak a rajongókhoz. Azt nem tudom, hogy hányan csinálják meg valóban, viszont MMD-s videót sokat láttam már a kezdetlegesekből is, szerintem azt elég sokan csinálják vagy legalábbis próbálták már.

Egy koncertet igazából én megnéznék szívesen, de csak azért, hogy próbáljak a technikájára rájönni, hogy hogyan működik meg tényleg 3d-s -e. (Végig jobbra-balra sétálgatnék az tuti XD És vinnék füldugót)

2013. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én például szintén nem értem,miért szeretik annyian a Vocaloidot.A karakterek sem jönnek be,és arról.a gépies,nyomott hangjukról ne is beszéljünk.Meg eleve minek 1 karakternek minimum 6 vátozat?
2013. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
aki tud japánul.... 127 milla embert kivéve mi van a többivel? De am szerintem az lehet, hogy a japánoknak teljesen más a gondolkodásuk, az élet felfogásuk... nemtom... mindenesetre ..... fura
2013. okt. 14. 12:24
 8/14 anonim ***** válasza:

A Vocaloidnak annyi haszna van, hogy nem kell fizetni az énekeseket és nem öregednek kiXD

Na de komolyan, szerintem vannak olyan számok, amiknek különösen jól áll ez a fajta géphang pl. a Hurting for a very hurtful pain, de még az Enbizaka no Shitateyánál is valahogy az énekes kicsavart, érzelemhiányos személyiségét emeli ki, de ez csak személyes.

Ami viszont biztos és ezt gyakorlott karaokesként mondom, hogy a Vocaloidoknak nem kell levegőt venniük. Higgyétek el, baromi sokat számít.

De Mikut személy szerint én se nagyon szeretem, ok nékül sztárolják agyon. (De aki ismeri az SnK-t, annak Funfact, hogy az ő hangja szinkronizálta Ymirt. Ezt adjátok össze.)

2013. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én nekem Rin Kagamin jobbam bejött.

ez olyan, hogy vannak olyan emberek akiknek az animelányok tetszenek. (nekem is volt amikor időszak amikor az animelányok tetszettek. az egy másik dolog, hogy valamenyire még most is tetszenek. xD

2014. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem azért, de azon kívül hogy neked nem tetszik, mivel rosszabb mint a techo vagy hasonló csak hangszerekkel megszólaltatott "zene"?


Úgyértem vedd úgy, hogy itt a gépi énekhang is csak egy hangszer, és akkor már a helyére került minden, nem?


(egyébként én azt mondom hogy ezerszer inkább a szintén Japán AKB48 és hasonló előadók (mint pl a kínai snh48 vagy indonéz JKT48) mint Hatsune Miku, de szerintem neked az sem tetszene (nemtudom miért, de megérzés : ) ... de erről vitatkozni sem lehet szerintem, mert egy zene vagy jó érzés hallgatni vagy nem, innentől csak érzelmi-indulati lehet a vita, ami butaság.

2014. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!