Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Játékra és zenehallgatásra kéne.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2013. okt. 12. 10:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A Sony XB600 maximum basszusokban lehet jobb nála, de mint tudjuk a hangminőség nem egyenlő az erőteljes mély hangokkal. :)

írtad, hogy játékokban eddig nem hallott részleteket hallottál meg vele, ezek szerint a Sony-val sem hallottál ilyen részletességgel játékok alatt, mint ezzel. (Ennek több köze van a hangminőséghez, mint a basszus erősségének)

Egyébként az XB600-hoz képest a fejhallgatók 99%ának gyenge a basszusa, ilyen szempontból értelmetlen ahhoz viszonyítani.


Mikrofon? Ezek szerint megvetted a Trust Starzz-t is?

2013. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 _.-Akv-._ válasza:
Igen, mert ha már a fülesnél ingyenes volt a szállítás úgy voltam vele hogy alapesetben amúgy is lenne, ígyhát vettem azt is :)
2013. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Okosan tetted! Kívánok nekik jó hosszú élettartamot!


A szállítás hogy-hogy ingyenes volt? Tudtommal csak 10000 Ft feletti vásárlás esetén az.

2013. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 _.-Akv-._ válasza:
Kettő fülest, kettő mikrofont rendeltem, mert barátommal együtt rendeltünk.
2013. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!