Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van még olyan 14-16 éves, aki...

Van még olyan 14-16 éves, aki rockot hallgat, ha igen milyen együtteseket?

Figyelt kérdés
Kasabian, Black Keys, Three Days Grace, Subways, Arctic Monkeys, Green Day, AC/DC, Pretty Reckles, Guns N Roses?:) 14/L

2013. okt. 10. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Three days Grace, Green Day, AC/DC, Pretty Reckless pipa, a többit is ismerem.

Ezen kívül 30 sedonds to mars, My Chemical romance, Rise Against, Paramore, Bring me the horizon, Linkin park, Of mice & men, Sleeping with sirens, Avenged Sevenfold, Nirvana, Panic! At the Disco, Bastille, Mumford and sons, Pencey prep, Skillet, The misfits, Joy division, Young guns, Simple Plan.

16/L

2013. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden, Pixies, Alice in Chains, Sonic Youth, Green Day, Paramore, Guns N Roses, Oasis, AC/DC, Black Sabbath, Ozzy Osbourne, Children of Bodom, MGMT, Imagine Dragons, Blink 182, Sum41, Deep Purple, Queen, Rolling Stones, Metallica, Kispál és a Borz, 30Y, Alvin és a Mókusok, Tankcsapda, Vampire Weekend.


És még sorolhatnám... :)


15/f

2013. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Sick Puppies, AFI - ők a kedvenceim^^, Nickelback, Ossian, Fall Out Boy, Breaking Benjamin, Fish!, Muse, Tokio Hotel, Black Veil Brides, System of a Down

15/L

2013. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

tankcsapda, Rise Against, Thousan food krutch.. meg még amiket írtál... :P

jó hogy még vannak ilyen emberek ;)

15/F

2013. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Black Sabbath,Nirvana,Sum41,Running Wild,Avenged Sevenfold,Five Finger Death Punch,Tankcsapda,Kárpátia,The Grenma,Dropkick Murphys,Fiddler's Green,Bon Jovi,Powerwolf...sorolhatnám holnap reggelig is akár.:D
2013. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 14/L ^^
2013. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, hol vannak a rocker lányok, amikor "keresem" őket? :D

Itt bezzeg vagytok bőven!


#2-es voltam.

2013. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

ugye 2-es? xD én is ezt kérdezem.. :P

#4es voltam

2013. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Aztaa. Amúgy én is khagytam egy párat.. Paramore,Nickelback, esatobbi
2013. okt. 11. 22:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

No mivel eddig még nem volt Linkin Park, ezen felbuzdulva leírok mindent (meg mert úgyis unatkozok..).

12 Stones, 3 Doors Down, 30 Seconds To Mars, ALIASES, Alien Ant Farm, American Hi-Fi, Apocalyptica, Asking Alexandria, Avantasia, Blink 182, Blue October, Bon Jovi, Breaking Benjamin, Bullet For My Valentine, Dead By Sunrise, Dimmu Borgir, Disco Express, Evanescence, Extázis, Fall Out Boy, Feeder, Fish!, Five Finger Death Punch, Foo Fighters, Fuel, Gob, Good Charlotte, Green Day, Guano Apes, Guns N'Roses, Heaven's Basement, Hollywood Undead, Hooligans, Hot Action Cop, Iron Maiden, Jimmy Eat World, Last Sunday, Linkin Park, Lordi, Lostprophets, Metallica, Motorjesus, My Chemical Romance, New Found Glory, Nickelback, Nirvana, Nocreeps, Papa Roach, Paramore, Queen, Rammstein, Red Hot Chili Pepper, Rise Against, Seether, Simple Plan, Sixx:A.M., Slipknot, Sugarcult, Sum 41, System Of A Down, Tankcsapda, The All-American Rejets, The Clash, The Offspring, Three Days Grace, Toilet Boys, Transmatic, Vad Fruttik, Walkways

Van benne rock, metál, punk, külföldi, magyar bőven. Ez minden, amit találtam a telómon :D 14/L

2013. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!