Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most komolyan, olyan ciki ha...

Most komolyan, olyan ciki ha valaki Beethovent hallgat?

Figyelt kérdés
a suliban azért cikiznek engem mert ezt hallgatom de én szeretem ,megnyugtat és akármilyen hangulatom van mindig találok egy színfóniát vagy szonátát ami épp akkor megnyugtat vagy épp felpörget.
2013. szept. 20. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a komolyzenét,és szoktam a Bartók rádiót is hallgatni.


Egyesek elég tudatlanok. Ne foglalkozz velük! :)


Kísérletek bizonyították,hogy a komolyzene jó hatással van az élőlényekre. 3 féle zenével kimutatták,hogy amíg a komolyzenénél a vízben lévő molekulák szépen jéggé kristályosodtak, úgy a többi (mai tucatzene) szabálytalan alakzatokat 'okozott'.... Ez van az emberrel is,szóval ha lesz egy gyerekem,ilyen zenét fogok vele megszerettetni. :)


18/L

2013. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Én is szoktam hallgatni komolyzenét pl: Schubertet, Chopint, Wagnert 15 éves létemre, de ezt titokban tartom, pont ezért.
2013. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Társadalmilag úgymond "nem menő" az ilyen zene, mert ők a zenének nem nevezhető üvöltözős baromságokat szeretik. Személy szerint nem szoktam komolyzenét hallgatni, de azért szeretem (pl. Vivaldit), és szerintem nem ciki, de ha teheted, és nem akarod ezért kellemetlenül érezni magad, akkor társaságban próbáld mellőzni :)
2013. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én sem mondtam egy szóval se senkinek hogy ezt hallgatom csak hát zeneórán a klasszikus kor nagy mestereiről volt szó néhány órán. lehetett készíteni beszámolót meg felelni is és mind a kettő Beethovenről szólt és ez kezdett nekik gyanús lenni ...
2013. szept. 21. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Akik ezért cikiznek, mind idióta, ostoba, üresfejű barmok.

Én is imádom a klasszikus zenét. Mellette rockot is gyakran hallgatok, szóval a 2 nem zárja ki egymást.

2013. nov. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alexa Szjg-er ***** válasza:
Nem ciki ez legalább azt mutatja művelt vagy nem úgy mint azok az emberek akik csak divatos zenét hallgatnak .Én is elég szűrűn hallgatok Beethovent meg Mozartot . :)
2014. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaid valószínűleg éretlen, kulturálatlan barmok, ha ilyesmi miatt cikiznek. Egyáltalán nem ciki Beethoven-t (vagy egyéb komolyzenét) hallgatni, sőt, magas kultúrára vall. Én is imádom a komolyzenét, Bartók Rádiót is hallgatom.
2018. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!