Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit énekeljek az osztályom...

Bárkaaa24 kérdése:

Mit énekeljek az osztályom előtt? Valami jo zenét mondjatok!?

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Savage Garden-Moon & back
2013. okt. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami mást tudsz Lightless mert ez nem az én silusom de azért kössz... valami ami most divat... például énekeltem már a because of you,... buno mars billionair,....
2013. okt. 6. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:

James Arthur - Impossible

Jason Derulo - The Other Side

Bruno Mars Feat Bob-Nothin On You(szerintem ez lenne a legjobb)

2013. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Mennyire megy jól az éneklés?
2013. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nemtom ,hogy éneklek de kössz a zenéket az inpossiblere én is gondoltam az volt az első de már foglalt
2013. okt. 6. 11:59
 6/8 A kérdező kommentje:
lány vagyokkkkk!!!!!!! de olyasmit kéne amilyen félét még nem énekelt az osztályom elött mert van egy lány aki versenyezik velem és nagyon szemét nagyon nincs hangja de olyan jo számokat énekel ami az egyész szar hangját elviszi nagyon jo lenne az a bruno marsos de ilyet már énekeltem az osztályom elött és olyan hülyék hogy ezért kicsúfolnának ötödikesek és ezért csúfolnak jo az osztálytársuk vagyok de ezért nem csufolok senkit%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! valami nagyon jooooooo számmmmm kellllllll!!!!!!!!!!!!
2013. okt. 6. 14:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Énekelj 1D-t!:D Korodbeliek szeretik.
2013. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSSZI!!!
2013. okt. 6. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!