Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen rajzot készítsek az...

Milyen rajzot készítsek az osztályom faliújságára?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs ihletem.Nem is értem.Nagyon szeretek rajzolni,és (nem akarok nagyképű lenni) tudok is.Bármilyen ötletet szívesen veszek!Előre is köszi!

2013. szept. 30. 19:42
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szerintem attól függ ,hogy hánydikos vagy és miket szoktál rajzolni :) ( leget hogy ez most hülyén hangik),de rajzold le az öszzes osztálytársadat úgy hogy mindenkinek fejezze ki az egyéniségét és azt hogy miben tehetséges:Pl.: Ha valaki szertornázik akkor gerendán ha valaki focizik akkor egy focilabdával ,és ha mondjuk vannak páran akik nem nagyon csinálnak ilyesmit akkor őket rajzold le hogy együtt valami JÓ dolgot csinálnak :) De ha ez mondjuk neked nem tetszik akkor : A lap közepére írd be az osztályodat Pl.: 8.a .És olyan dolgokat rajzolj köré ami az osztályodat képviseli vagy amit együtt éltetek át .Szerintem az a lények ,hogy a rajzodon rajta legyen hogy ti egy közösség vagytok :) (Az pedig nem nagyképűség hogy bevallod hogy tehetséges vagy valamiben ) :) Remélem hogy segítettem :D
2013. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!