Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az ének tanár azt mondta a...

Az ének tanár azt mondta a hangomra hogy jó és bediktált egy F-et egy embernek aki írta . Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Sose jártam énekkarba most volt középsuliba meghallgatás és megjelent. Viszont gőzöm sincs mi ez? Tudom van ez a szoprán meg azt alt. De ezeket se értem ha valaki esetleg elmagyarázná megköszönném ( ja és az énekkar 2 órás-.-)
2009. nov. 6. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

női énekhangok: szoprán [legmagasabb], mezzoszoprán [közép], alt [legmélyebb]

férfi énekhangok: tenor [legmagasabb], bariton [közép], basszus [legmélyebb]

Szóval szerintem csak valami egyedi rövidítés lehet, ami neki segít a válogatásban, pl. "figyelemreméltó", "fejleszthető", stb.


Ha bekerülsz, szerintem nem jársz rosszul, sőt... Megéri az a két óra.

Nálunk nagyon jó a társaság, már csak azért is érdemes eljárni. Haverok, baráti körök alakultak így, sokat marhulunk, szórakozunk közösen, máskor is, énekdolgokon túl is.

2009. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) Hát végülis bekerültem. De mondtam neki hogy ugye nem szeretnék és azt mondta hogy nekem kötelező mert olyan hangom van:( szoval most járok jövöhét kedden lesz az első:D az a baj hogy 8.órába átrakták és igy 8. 9.:(
2009. nov. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!