Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ének/Fuvola tanár Győrben?...

Ének/Fuvola tanár Győrben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeptembertől Győrben fogok tanulni a Czuczor Gergely Bencés Gimnáziumban. Kollégiumos leszek. Érdekelne, hogy a közelbe, Győrön belül tudtok esetleg ajánlani magán ének tanárt aki nem eget rengető árért ad egy órát?

Emellett szeretnék megtanulni fuvolázni is. Fuvola tanár esetleg? Furulyázni hallás után tudok. Kottát olvasni sajnos nem, de ettől függetlenül nagyon sok mindent letudok játszani.

Tehát ének/fuvola tanár Győrben? :)

Előre is köszönöm a válaszokat. Remélem több javaslat érkezik.


2011. aug. 6. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Én nagyon messze lakom Győrtől, de nem tudom Te hol laksz lehet pont erre fele:)) Hajdú-Bihar megyében lakom. Én tartok fuvolából magán órákat 1000 Ft/60 perc. Látom még nem kaptál választ, azért mertem írni, h ha Győrben nem jön össze a fuvola tanulás és erre fele laksz akkor esetleg hétvégenként is járhatsz magán órákra én akkor is vállalok tanítványokat:)

Ha van vmi kérdésed írj nyugodtan privit!:)

További szép napot és remélem találsz Győrben tanárt, ha mindenképp ott szeretnél!!!:) szorítok Neked!:)

2011. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék Hajdú-Bihar megyében lakni, de sajnos nem ott lakom, hanem onnan kb.300km-rre.:/ de azért köszönöm! :)
2011. aug. 14. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!